1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno Xbox360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez tomigos, Luty 10, 2013.

1. tomigos

tomigos Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam serdecznie na samym początku chciałem się przywitać jako nowy użytkownik. Mam kilka pytań dotyczących właśnie xbox360.
    Kupiłem używanego xbox360 z dyskiem 40gb jest to przeropbiona konsola tylko nie wiem jak bo informacji od sprzedajacego nie uzyskalem i nie wiem jak to sprawdzic czy jest ona przerobiona chipem czy jak, jeżeli jest sposób na sprawdzenie prosze napisac jak to zrobic, nie wiem czy moge odpalac gry z PENDRIVE?? Jest to starszy model konsoli ponieważ WIFI jest dokupywane i podłaczane przez usb. Ewentualne rady wskazówki dla nowego użytkownika bedą mile widziane. Pozdrawiam Tomasz

2. Lotnik421 Xbox One

3. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Zanieś ją do osoby która się na tym zna lub skontaktuj się ze sprzedającym :)

4. bartosz666

bartosz666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    Zrób tak jak napisał novy66, lub otwórz konsolę i zobacz czy jest JTAG/RGH. :)

5. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Odp: Kupno Xbox360

Odpal na eject (przycisk do wysuwania tacki) jak odpali sie xell to masz rgh, jak normalny dashboard to jesli jest przerobiona masz lt

Wysyłane z mojego ST27i za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum