1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno XBOX360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kamos1602, Październik 15, 2013.

1. kamos1602

kamos1602 Banned Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Siedlce
    Witam, na początku chciałem się ze wszystkimi przywitać, gdyż dopiero co tu trafiłem :) Ale przejdźmy do sedna sprawy... zamierzam kupić xbox'a 360. Gdzieś od 4 dni przeczesuję oferty na allegro i jedna przykuła moją uwagę, jednak jest jeden mały problem: konsola posiada RGH i bardzo dawno nie była aktualizowana. Tutaj rodzi się moje pytanie: czy dam radę ją zaktualizować? Możliwe, że ma ona RGH1. Zależy mi bardzo na najnowszym dashu... wstawię może opis sprzedającego:

Konsola w 100 % sprawna.
    W bardzo dobrym stanie technicznym.
    Używana tylko kilka razy, co zresztą widać na zdjęciach.
    Konsola bez rys a pady nawet nie maja wyrobionych analogów.
    Jako że konsola przeleżała w szafie 2 lata nie posiada już gwarancji.
    Niestety aby na RGH "chodziły" najnowsze gry takie jak GTA V należy wgrać najnowszego Dasha, aby zaktualizować konsole. W tym momencie jest tylko Xexmenu.

Jesteście w stanie z tego opisu wywnioskować czy uda mi się ją zaktualizować do najnowszego dasha? Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1106
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Dasz rade, na forum są przynajmniej 2 poradniki jak zaktualizować dash'a w konsoli z rgh.

Pisane na SGS+ w tapatalk 4.

Wczytywanie...

Poleć forum