1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno XBOX360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez emas1, Październik 25, 2013.

1. emas1

emas1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czy na tej aukcji można "wyjść na plus" w sensie, czy to dobry sprzęt?
    Dobra jakość do ceny?
    Czytałem, że ta płyta JASPER jest lepsza i mniej awaryjna niż podstawki które się przegrzewały

Xbox Elite 120GB YGS + LT3.0 + 1 ROK GWARANCJI !! (3631728275) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Jeżeli uznacie ofertę za złą, to czy może ktoś pokazać jakąś dobrą aukcję?

Zależałoby mi na jakimś sensownym czasie gwarancji i dobrych parametrach konsoli(dysk)

Kinect może być w zestawie(jeżeli oferta cenowo będzie bardzo dobra), ale nie jest koneicznością - jak nie teraz to kupię na święta

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. DaJkamieniA

DaJkamieniA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kamionka
    Wydaje mi się że to jest w miarę dobra oferta. Ja swojego jaspera sprzedałem za 550zł a to i tak dożo chyba naciągnąłem. Miał 60GB, prawie same pirackie gry :)(były 2 oryginały) i 2 pady. Ale po sprzedaniu jaspera z lt 3.0 kupiłem slim z rgh i też ci proponuję kupić slimke z rgh.

4. Samy

Samy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Świebodzice
    Tak szczerze to Slimka ma wszystko to samo w sobie co Elite. Te konsole różnią się tylko obudową i ceną oczywiście. A Slimki nie polecam , ponieważ szybciej się psuja niż Elite.

5. jas8115

jas8115 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Elite ma płytę jasper, a slimka corone tub trinity, procesor w jasperze jest wykonany w technologii 65nm, a w slimce 45nm, a to nie jest to samo.

6. misiek12m

misiek12m Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gorlice
    Biorąc pod uwagę obecne ceny xboxa to oferta całkiem niezła. Chociaż można za tyle kupić slima jak się dobrze poszuka ;-)
    @up
    Co do procesu technologicznego mogę się zgodzić, ale jaspery są mimo wszystko mniej awaryjne ;-) Są glosniejsze i pobierają więcej prądu , ale mają niższe temperatury ;-)

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum