Kupno xbox'a 17.12.2014

Bartosz Brzeziński

Świeżak
Świeżak
Witam ,
nigdy nie posiadałem konsoli więc chciałbym się odwiedzieć jaka konsolę najlepiej kupić.

XBOX 360 E STINGRAY 500GB+RGH+RGX+x2PAD+HDMI-GW36
XBOX360 E STINGRAY 500GB+KINECT+x2PAD+RGH+LT3.0

RGH, RGX czytałem o tym na forum ale sam nie wiem co lepiej wybrać. LT3.0 .

Chciałbym też zapytać czy możliwe jest aby nowe gry wypuszczano tylko na xbox'a one ? czy raczej też w wersji na 360 , wiem że są nie kompatybilne ,

Proszę o pomoc co w obecnej chwili najlepiej kupić.
Pozdrawiam i z góry bardzo dziękuję za pomoc !
 

Kizo

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
LT3.0 Umożliwi ci granie po sieci samo RGH tylko gra singiel ,nie które gry są wypuszczane na 360 i One ale coraz wiecej bedzie gier tylko pod One , za to biblioteka gier na 360 jest bardzo bogata a One dopiero jest na rozruchu
 

Skater

Użytkownik
Użytkownik
LT to przeróbka umożliwiająca granie w kopie gier na singlu i multi (chyba, że cie zbanują)
Rgh to przeróbka umożliwiająca uruchamianie gier z dysku bez konieczności kupowania płyt (odcina całkowicie dostęp do internetu).
Na XBOX 360 gry powinny jeszcze długo wychodzić, spokojnie zdążysz uzbierać na nową konsolę w tym czasie.
 

Ezio21

Banned
Użytkownik
Nowe konsole z tego roku mają płytę główną Winchester, której na RGH nie przerobisz, polecam kupno używki w dobrym stanie. Taniej i wygodniej. Najlepiej Slim Trinity/Corona od razu z wgranym RGH.

Co do gier to do końca przyszłego roku jeszcze coś powinno wychodzić na x360 co nie zmienia faktu, że już teraz baza gier jest gigantyczna jeśli nigdy w nie nie grałeś, na pewno Ci starczy przez miesiące ;)
 

tookiest

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Na x360 już nic ciekawego nie wyjdzie i trzeba się z tym liczyć. Ale gier jest w bród
 

Do góry Bottom