1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno Xboxa 360 Arcade i problem

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez asdv, Luty 5, 2009.

1. asdv

asdv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Na początku następnego tygodnia chciałbym zakupić Xboxa 360 Arcade. Jestem już zdecydowany lecz nurtuje mnie i to poważnie jedna rzecz.

W tych konsolach są 2 typy chłodzenia oraz 2 typy zasilaczy z tego co mi wiadomo... Na allegro oczywscie jest podane czy ma najnowsze chlodzenie i czy ma ten zasilacz 175W. Tylko ze na allegro sa mniej wiecej w cenie 750zł gdzie u mnie w miescie w sklepie dostane ta konsolke za 650 - 680zł

Moje pytanie jest takie - jak rozpoznac czy konsola ma to nowsze, lepsze chlodzenie i ten lepszy zasilacz... Przekopywalem przez kilka godzin google i znalazlem tylko jakis ogolnikowy sposob z robieniem zdjec konsoli smilies/scratchhead.gif

Prosze, mozecie mi pomoc?

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. aroaro20022

aroaro20022 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Pce
    ... W takim razie nie wiem co Ty w google wpisywałeś - hasło "xboxy dwa zasilanioa rodzaje jak ten pierwszy wziac rozpoznac", przeciez jest pelno sposobow w dziale Aktualnosci - Jasper, juz jest! czy jakos tak ;)

4. asdv

asdv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tam jest podane rozpoznawanie po dacie produkcji, ale nie zawsze odpowiednia data produkcji = nowsze chlodzenie ...

Nie znacie jakiegos "zlotego srodka"?

5. pawel92g

pawel92g Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Chyba każdy arcade ma falcona ? jak się mylę to mnie poprawicie:D

6. chomik01

chomik01 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    legnica
    To poproś kogos z obsługi żeby ci pokazał konsole i sprawdź z tyłu date produkcji jak styczen 09 to napewno poprawione chłodzenie i zasialacz 175

7. suprajs

suprajs Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    jeśli zasilacz jest 175W w zestawie to na pewno jest to Falcon (poprawione chłodzenie), jeśli ma 150W to jest Jasper więc jeszcze lepiej.

no i dobrze byłoby gdyby nie był wyprodukowany później niż maj 2008. wtedy masz 100% pewność, na dodatek masz napęd lite-on. może ew. przeróbka jest droższa o 40zł ale napęd jest tego wart.

pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum