1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno xbox'a 360 Arcade

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kadecior, Grudzień 12, 2010.

1. kadecior

kadecior Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Chce kupić x'a 360 Arcade na płycie głównej Jasper, wczoraj pojechałem do paru marketów i lipa nigdzie nie ma Xbox'a 360 Arcade, jak już to są slim Arcade 4Gb, najlepiej jak ktoś zna jakieś sklepy z konsolkami w okolicach Katowic, albo jakieś sklepy internetowe tu proszę żeby byli to sprawdzeni dostawcy.

2. Lotnik421 Xbox One

3. freeq_

freeq_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kędzierzyn-Koźle
    Nie wiem, czy nie opłacało by Ci się bardziej kupić Slima Arcade, mniej więcej cena ta sama, a Slim nowszy model i w ogóle...
    Jedyny pewny sklep z konsolami jaki znam to ultima.pl , ale oni nie mają dostępnych Arcade'ów.

4. kadecior

kadecior Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  5. freeq_

freeq_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kędzierzyn-Koźle
  6. kadecior

kadecior Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  7. Nikolai

Nikolai Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ja w marcu kupiłem mojego X360 Arcade Jasper w Gliwicach w GCH (gliwickie centrum handlowe) jest tam jeden sklep z konsolami i grami(używanymi jak i nowymi) więc myślę, że warto zajrzec. A tak - to spróbuj na Giełdzie Komputerowej w Katowicach na Starym Dworcu, też mają tam konsole, do wyboru do koloru + ogromna biblioteka gier. Też jestem z tych okolic, jak coś to pisz.

8. toudick

toudick Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ważna jest data produkcji MFR na naklejce z tyłu obudowy(musisz zapytać o nią sprzedawcę). Jeżeli jest ze stycznia 2009 i wzwyż jest to Jasper.

Wczytywanie...