Kupno Xbox'a 360. Który zestaw wybrać ?

VipKuzKo64

Banned
Witajcie,

Więc przymierzam sie do kupna Xbox'a 360 slim - Nowitukiego. Znalazłem ciekawą oferte w sklepie Rtv Euro Agd i nie moge się zdecydować. Koszt do 1500 zł. Dysk chce 250 Gb, oprocz tego jeszcze dokupie jedną gre, kabel HDMI i akumulatorek do ładowania pada. Łącząc to wszystko wyjdzie około 1500 zł. Lecz problem w tym, że mam dwie oferty zestawów konsoli i nie wiem którą wybrać (ta sama cena) różnica jest tylko w zestawie gier. Otóż :

1. zestaw: Xbox 360 250Gb Slim + Gra Fable 3 (edycja limitowana)
2. zestaw: Xbox 360 250Gb Slim + Gra Alan Wake, Gra Forza MotoSport 3 + Xbox Live Gold 3 miesiące.

Co wybrać ? Cena ta sama 1149 zł oba zestawy.
 

Sevcio

Użytkownik
Użytkownik
To zależy jedynie od Ciebie. Jeżeli lubisz Fable, to wiesz na co się zdecydować, ale druga propozycja jest wg mnie lepsza, dwie dobre gierki (polecam Forze :D) a do tego darmowe 3 miesiące golda ;)
 

VipKuzKo64

Banned
No właściwie tak, ale za grami typu 'race' nie przepadam. A to Alan Wake jakoś mnie nie kusi. Znowu Fable 3 ma nie za ciekawe recenzje. Możecie mi krótko zrecenzować gre Alan Wake ?

Edit: Jedyne co mnie przyciaga do 2 zestawu to te 3 miesiace Gold'a bo mam zamiar kupic genialna gierke na MultiPlayer - BulleStorm.
 

scofield997

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Zdecydowanie opcja nr 2 :)

Wg mnie lepsze gry no i dodatkowe 3 miechy X Live (razem 6 mies.)
 

VipKuzKo64

Banned
A przy okazji zapytam, jeśli mam internet przez modem do komputera i wtyczka standardowa, to bd mógł go podłaczyć do Xbox'a mojego przyszłego ?
 

turbin

Użytkownik
Użytkownik
Dwójeczka. Dostajesz dwie gry. Forze możesz sprzedać, lub wymienić na jakąś inną gierke. :)
 

babcia99

Użytkownik
Użytkownik
A ja Ci radzę zmienić sprzęt, bo taki zestaw widziałem w Tesco za 1089zł. Za tę różnicę kupisz dobry kabel hdmi. Odradzał bym też kupno akumulatorka, zamiast tego kup zestaw 4 zwykłych akumulatorów + ładowarka. Wyjdzie taniej i będziesz miał 2 baterie na zapas.
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
A ja Ci radzę zmienić sprzęt, bo taki zestaw widziałem w Tesco za 1089zł. Za tę różnicę kupisz dobry kabel hdmi. Odradzał bym też kupno akumulatorka, zamiast tego kup zestaw 4 zwykłych akumulatorów + ładowarka. Wyjdzie taniej i będziesz miał 2 baterie na zapas.
Dobry kabel HDMI kosztuje na allegro 5-10zł...

Polecam zestaw 2 gdyż są bardziej interesujące gierki - Fable 3 jest bardzo marne


@Topic - nie kupuj kabla HDMI droższego niż 15zł bo i tak w porównaniu do kabla za 100zł nie ma różnicy bo sygnał jest cyfrowy... http://allegro.pl/super-kabel-hdmi-1-3b-2m-flat-okazja-i1447248477.html

Generalnie polecam ŁADOWARKA SANYO MQN04 +4x ENELOOP 2000 mAh NOWOSC (1451368445) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy takie akumulatorki
 

gajdzik

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ja osobiście wziął bym z Fable 3 dlatego bo jestem fanem tej gry, ale zdecydowanie bardziej opłaca się 2. zestaw :D
 

Micky78

Użytkownik
Użytkownik
bierz opcję drugą - gorąco polecam :)
 

pobier

Użytkownik
Użytkownik
Opcja 2, bez namysłu. Gy zawszy możesz sprzedać i kupić nowe. A 6 miesięcy live golda to kawał czasu grania, tym bardziej w fps`a typu Bulletstorm.
 

piotrek95pl

Użytkownik
Użytkownik
opcja druga jest lepsza wg mnie
 

VipKuzKo64

Banned
Tak więc wybiore zestaw 2 1149 zł + gierke BulleStorm za 199 zł + kabel HDMI za 35 zł + Ładowarka i akumulatorki 40 zł = 1423 zł . i do tego router za 80 zł (jak sądze przyda mi się) ^^ To byłbu dobry zestaw, czy coś zmienić ?

A i od razu mówię, że wszelki sprzęt mam zamiar zakupić w EURO RTV AGD. Bo mam dosyć Blisko i mam gwarancje dobrego zakupu (już pare razy kupywałem u nich)
 

mixyr

Użytkownik
Użytkownik
Hmm, no myślę że dobry zakup, też gdybym miał kasę to wybrałbym 2 opcje, bo w miare tanio i jeszcze dysk 250gb, ahh
 

VipKuzKo64

Banned
A i jedno pytanie. Czy jeśli podłącze bezpośrednio z mojego Modemu wtyczke do Xbox'a to automatycznie bd innej ip ? Tzn. bo z moim internetem jest tak, że gdybym chciał podłączyć internet do innego kompa musze zadzwonić do ludzi od internetu i podac im nowe ip. Jeśli podłącze internet do Xbox'a to zmieni się ip ? bd musiał go od nowa podawać ? czy router rozwiąże ten kłopot ?
 

Asiek

Użytkownik
Użytkownik
opcja 2: zawsze mozesz sprzedac jedna :p
 

VerVeron

Świeżak
Świeżak
2 opcja :) ponieważ jak chcesz kupić BulleStorm to te darmowe konto Gold przyda sie w 100% :d
 

BogdanROX

Użytkownik
Użytkownik
A i jedno pytanie. Czy jeśli podłącze bezpośrednio z mojego Modemu wtyczke do Xbox'a to automatycznie bd innej ip ? Tzn. bo z moim internetem jest tak, że gdybym chciał podłączyć internet do innego kompa musze zadzwonić do ludzi od internetu i podac im nowe ip. Jeśli podłącze internet do Xbox'a to zmieni się ip ? bd musiał go od nowa podawać ? czy router rozwiąże ten kłopot ?
A przypadkiem nie chodzi tutaj o podanie adresu MAC ?
 

VipKuzKo64

Banned
Yy no możliwe, że tak ale nie znam się na tym. Więc musialbym zmieniąc i podawać ten adres MAC ? Router by to rozwiązał ?
 

BogdanROX

Użytkownik
Użytkownik
Internet masz w bloku jakimś ? Z kablówki ? Tak wnioskuję skoro musisz podawać adresy MAC, gdy chcesz dodać sprzęt i musisz to podawać.
 

Do góry Bottom