1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno xboxa 360 - pytania kompletnego laika

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez maciek267, Kwiecień 26, 2010.

1. maciek267

maciek267 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam, jako ze przymiezam sie do zakupu xboxa 360 chcialbym zapytac o pare spraw.. Aktualnie posiadam PS3, wczesniej mialem xboxa 360 (powrot) i pamietam, ze za tamtych czasow (gdy kupowalem xboxa) popelnhilem kilka bledow.. Przejdzmy wiec do rzeczy:
    1. Aktualna wersja konsoli to "jasper".. Czy planowane jest wydanie kolejnej, udosonalonej wzgledem poprzedniczki wersji? Pamietam, ze jakis miesiac po kupnie dowiedzialem sie ze w natarciu sa falcony.. Zalowalem, ze nie bylem lepiej wtajemniczony.
    2. Jak to jest z tymi napedami? Jest mozliwosc ze w przyszlosci sobie przerobie konsolke (jeszcze tego nie planuje, ale mooze) a wiem, ze sa dvd-romki ktore przerabiaja sie bezproblemowo i takie, ktore trzeba lutowac.. Pamietam tez ze gdy kupowalem xboxa to wsadzali w niego albo Toshiba-Samsung albo Hitach.. Ja mialem tego 1 i po 2 miesiacach mi padl -.- Nie chce popelnic tego samego bledu, jesli do wyboru sa rozne modele napedow (cos w stylu Benq vs Liteon)
    3. Czy po banie na konsoli save uszkadzaja sie i nie mozna z nich kozystac na tej samej konsoli ? (cos takiego wyczytalem)
    4. Czy wartko kupowac xboxa 360 elite czy moze lepiej dokupic dysk zawnetrzny (slyszalem, ze teraz na takim wlasnie mozna instalowac gry)? Wiem ze durne pytanie ale coz :p
    5. Czy liteon to dobry naped? Kojaze ze benq mialy problemy z odczytem w postaci dlugich loagingow, doczytywania... Dobrze radzi sobie z ryskami?

Z gory wielkie dzieki za pomoc ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. SirArczi

SirArczi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    1. Na horyzoncie pojawia sie wersja SLIM X360 ... osobiscie nie wiem co w niej bedzie siedziec. Jasper jest juz stosunkowo nie zawodny.
    2. We wszystkich nowych konsolkach sa juz LiteOn'y ... wiec jak kupisz bedzie to z pewnoscia V3 [ czyli w razie przerobienia > lutowanie ]
    3. Ban blokuje dostep do HDD oraz LIVE, najnowsza odslona DASH'a odblokowuje HDD :D
    4. Ja osobiscie polecam ELITE z dyskiem 120 GB [ wystarczajacy ]
    5. Wydaje mi sie ze LiteOn calkiem niezle sie sprawuje, ale czas pokaze...

4. thomasho

thomasho Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    1. Planowanyjest xbox360 Slim
    2. Liteon v2 i v3 wymaga lutowania
    3. można korzystać
    4. jak jesteś świeży w temace Xboxa to kup Elite
    5. Liteon to najlepszy napęd pod względem funkcjonalności

5. maciek267

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dzieki SirArczi & #thomasho :] Czyli wszystko extra, tylko kiedy ten slimek bedzie?! Pierwsze slusze o nim.. Moze warto by poczekac :>

6. thomasho

thomasho Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
  7. maciek267

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mhmm... Dzieki za link... Przypuszczam, ze skoro maja w planach ywpuscic konsole z natalem to premiera bedzie miala miejsce pod koniec roku :/ Troche to dlugooo

8. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    W V2 nie trzeba lutować

9. maciek267

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jeszcze 1, z innej beczki.. Szykuje sie jakas nowa wersja firmware (np lt. 1.2)?

10. BioComp

BioComp Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    To ja też się podłącze. Jako że jestem świeżym użytkownikiem Xboxa 360 - a raczej będę, chciałem zapytać, czy warto kupić konsolę Elite 360 Jasper (nową) z JTAG/XBR? (sprzedający może przerobić i ma do tego celu odpowiednie modele [odpowiednią datę produkcji z odpowiednim dashem)) Na razie "cudować" nie zamierzam, ale nawet dla mnie, na start jako świeżego usera możliwość instalacji gier bez późniejszej żonglerki płytami jest kusząca i już jest to wystarczajacy powód do przeróbki :>

No i też nie wiem czy czekać na slima czy może to olać :>

11. krzycho150

krzycho150 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    v2,5 i v3 wymagają lutowania Panowie:whistle:

12. maciek267

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    To jak z tym firmware? Co do slima, wydaje mi sie ze nie ma co sie ludzic.. Po 1 to tylko plotka a po 2 wyjdzie to to pewnie pod koniec roku :/

Wczytywanie...

Poleć forum