1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno XBOX'a 360 slim 250gb

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Inosine, Listopad 12, 2012.

1. Inosine

Inosine Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Częstochowa
    Witam, ostatnio po domowce u kumpla wkrecilem sie strasznie w gre na xboxie. Kilka lat wczesniej mialem PS2 slim, gralo mi sie przyjemnie w takie gry jak PES06, GTA SA, Tekken 5, GT4. Ale do rzeczy.
    Mam kilka dylematow i pytan...
    Przyjmujac, że kupie nowego xboxa(zapewne takiego Xbox 360 250GB - Dobra cena w Sklepie RTV EURO AGD), nie mam zamiaru go przerabiac, a grac bede tylko w oryginalne gry kupione w pudelku, jak konsola sie bedzie sprawowac? Czy aby cieszyc sie w pelni gra na xboxie musze jakos go przerabiac albo wgrywac jakies specjalne softy?
    Do gier takich jak Tekken 6, GTA V, FIFA/PES13, seria NFS, seria AC, HALO, jakies typowe rabanki 1 vs 10000, konsola dobrze sie sprawdzi? : )

Z gory dziekuje za odpowiedzi i przepraszam za niewiedze, mialem w zyciu tylko PS2 i nigdy go nie przerabialem(po prostu nie chce piracic ani nic), a wiedze ogolna jesli chodzi o konsole mam slabawa ;d

2. Lotnik421 Xbox One

3. mass95

mass95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sandomierz
    Konsola jest do grania więc czemu miałaby się nie sprawdzić? :)

nie musisz nic wgrywać aby cieszyć się grą, ewentualnie aktualizacje od MS, ale jest to proces praktycznie automatyczny, wystarczy, że będziesz podłączony do sieci.
    Ja na Slima 250GB nie narzekam;)

1 osoba to lubi.
  4. gonfaloniere

gonfaloniere Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Gdynia/Poznań
    Konsola jest głównie do grania i rozrywki. Pod tym względem nie zawiedzie Cię na pewno. A gdy kupisz nową i będziesz grał na oryginałach? To już na bank.
    Wgrywać nic nie musisz - to się wszystko dzieje automatycznie, wszystkie łatki, aktualizacje dashboardu itd. Bardzo ważne jest mieć iksa podłączonego do netu.
    Ja mam połączonego za pomocą wifi do netu (a mam jedynie 6mb/s) w zupełności to wystarcza by się cieszyć graniem online. Teraz gierki kładą nacisk na multi, także powinno być spoko. Jak kupowałem swojego xa w 2006 roku było słabo z Polakami, ale teraz jest mega. Pełno naszych na serwerach:) Pomógł tu na pewno polski xlive.
    Wiadomo, musisz płacić za konto gold (do grania online), ale to nie jest takie drogie. By kupować dodatki, musisz mieć Microsoft Points - te też kupujesz za siano.
    Polecam jednak zdrapki na allegro, niekoniecznie dawanie numeru karty jest ok - vide PS3 i jakieś 1.5 miecha przerwy. Jakby coś, to pisz - na pewno odpowiemy.

1 osoba to lubi.
  5. Inosine

Inosine Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Częstochowa
    Czyli przerabianie/wgrywanie czegos nie microsoft'owego to po prostu piractwo...
    WIFI w domu mam, internet tez nie najgorszy wiec pewnie wiekszosc czasu bede spedzal na multi. 1 Ile kosztuje miesieczny abonament? 2 Musze kupowac abonament do kazdej gry czy wystarczy, ze jestem GOLD i mam dostep do multi kazdej gry jaka posiadam?
    3 Dlaczego lepiej miec dysk 250gb od 4gb? 3 Savy zajmuja tyle miejsca? 3 Co jeszcze zapisuje sie na dysku? 4 Kazda gre trzeba zainstalowac na dysku, czy wystarczy wlozyc plyte i od razu mozna grac? 5 Jak wyglada sprawa z internetem, jest wbudowana jakas przegladarka? 5 Moge przegladac WWW, wejsc na YT, FB?
    6 Jak jest z awaryjnoscia(i zywotnoscia) tych nowych modeli(xbox 360 slim 250gb), czy wystepuje na nich RROD o ktorym mozna tyle poczytac? 7 Czy oryginalne gry na oryginalnej, nieprzerabianej konsoli moga sie scinac, tracic FPSy? 8 Bezpiecznie dla konsoli i gry w srodku jest gdy lezy poziomo czy moze stoi pionowo?

Z gory dziekuje za pomocne odpowiedzi:)

6. gonfaloniere

gonfaloniere Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Gdynia/Poznań
    Hehe,
    Microsoft legalnie nie pozwoli Ci nic wgrać na hdeka. Divx odpadają:)
    Ad.1. Miesięczny abonament? 3m-ce=55 zł. Bardziej opłaca się kupić na rok za 130 zł, często dostajesz miecha za darmo, bywa że nawet 2 miechy - jak ja ostatnio:D
    Ad.2. W większości Ci wystarczy Gold, ale ostatnio jest moda na dodawanie online passów do szlagierów - bez nich gold nic Ci nie da, także zanim kupisz - zasięgnij info w sieci lub na tym forum
    Ad.3. Z prostego powodu, mój ukochany battlefield 3 już w tej chwili z 3/5 dodatków waży przeszło 20GB. To więcej niż mój piewszy hdek, potem miałem 60 GB, też mi się szybko skończył - teraz mam 120 GB i póki co jest spoko.
    Ad.4. Nie musisz żadnej płyty instalować, ale po zainstalowaniu napęd chodzi Ci rzadziej i masz szybsze loadingi.
    Ad.5. Od miesiąca jest dostępny IE explorer i uwierz mi, nawet z padem - jest petarda. Bardzo czytelne i intuicyjne.
    Ad.6. Wszystko się psuje, tak jest świat skonstruowany - ale slimy są już naprawdę dopracowane. Praktycznie bezawaryjne. RROD nie jest chyba możliwy - w każdym razie - nie znam przypadku.
    Ad.7. Nie ma takiej możliwości, może czasem - jak masz gierkę mniej dopracowaną, pobugowaną - np. przy dogrywaniu czegoś.
    Ad.8. Są dwie szkoły - jedni uważają, że pion nie szkodzi - inni wręcz przeciwnie. Osobiście, bardzo długo iksa miałem pionowo - płyt nie rysował. Ale po postawieniu poziomo - napęd IMHO chodzi ciszej.

Proszę. gamertag Gonfaloniere, Wal śmialo:)

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...