1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno xboxa 360 slim ------- przeróbka na LT+ 2.0 ---- utrata gwarancji !!!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez KorK, Październik 13, 2011.

1. KorK

KorK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Witam,po głębszych przemyśleniach postanowiłem kupić xboxa 360 SLIM nówkę sztukę nie śmiganą :D
    Tylko tak mam kilka pytań.Czy jeśli kupię teraz w jakimś saturnie nie saturnie to jakiej płyty głównej mogę się spodziewać? Jasper czy Valhalla(czy jakoś tak)?Z góry zakładam ,że chciałbym przerobić konsolkę na LT+ 2.0.Tylko czy bez zrywania plomb itp. w serwisie zrobią mi to tak ,żebym nie stracił gwarancji ? Nie będę grał na XBL,jak coś.Później w razie jakiegoś nie daj boże uszkodzenia to wymieniają klucz napędu na oryginał i podobno MS nie sprawdza tego i nie traci się gwarancji ,to prawda?Słyszałem ,że jest nie całe 10% szans że wykryją.
    WIĘC JAK MOŻNA ŚMIAŁO PRZERABIAĆ BEZ UTRATY GWARANCJI?

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Przerobienie jest równoznaczne z utratą gwarancji. Oczywiście zawsze w razie usterki można odesłać konsolę do MS i liczyć, że naprawią.

4. KorK

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    "Prawnie" ,zgodnie z procedurami MS to ja wiem że się traci gwarancję ,jednak podobno serwisy robią to tak że nie naruszają plomby i gdy konsola się zepsuje to wgrywają oryginalny firmware ,i można konsolkę wysłać na gwarancję,bo MS nie sprawdza czegoś tam i zazwyczaj konsole przechodzą :p czyż tak? czy jednak nie ma rady?

5. MuchaPolska

MuchaPolska Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    W Slimie przecież nie ma możliwości otwarcia bez usunięcia plomb więc masz od razu po gwarancji!

6. KorK

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Aha czyli nie da się bez utraty gwarancji?No to szkoda ,to nie wiem co dalej

7. szmelc

szmelc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    decydujesz sie zmienic FW na nie orginalny odpalajacy piraty to licz sie z utrata gwarancji to proste. albo jedno masz gwarancje i kupiujesz orginalne gry albo drugie nie masz gwarancji i grasz na kopiach

8. KorK

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Spoko

9. chladek317

chladek317 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To jest losowanie . :p
    Ja ostatnio przerobilem xboxa slima lt+2.0 . Dalem do serwisu ale niestety zerwali plombe i nakleli swoja -,^

10. KorK

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    To samo się tyczy konsoli Slim i Fat ? czy jednak białą można w ten sposób przerobić ?

11. KorK

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Slimkę można przerobić tylko po przez wymianę napędu czy można "sflashować" ?

Wczytywanie...

Poleć forum