1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno Xboxa 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez konar94, Listopad 28, 2010.

1. konar94

konar94 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie. Mam pytanko, ponieważ zamierzam zakupić konsolę i nie wiem którą wybrać, Super Elite Jasper, czy slim 4 GB. A więc waham się pomiędzy kupnem Xboxa 360 Super Elite 250gb, z płytą główną Jasper z lipca tego roku + 20 gratisów. Konsola oczywiście przerobiona, posiada najnowszy iXtreme LT 1.1, konsola prawie jak nowa, sprzedaje ją mój kumpel, więc mam pewność, że mówi prawdę, a nową Slim 4 GB nie przerobioną, która jest bez żadnych dodatków. Zwracam tu dużą uwagę na awaryjność. Którą wersję konsoli byście mi polecili? Jak jest z ich awaryjnością? Z Elite będę oczywiście grał z dysku, ale czy to jednak wystarczy aby nie dostała RRODa? Bardzo proszę o pomoc. Chcę dokonać dobrego wyboru. Pozdrawiam :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Skubaniec

Skubaniec Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    obie sa tak samo samo awaryjne no moze troche mniej rrod moze ci sie pojawic w kazdej konsoli ;)

4. KamiLKR7

KamiLKR7 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gdańsk
    Ja bym ci radził brac nowke sztuke xbox 360 slim i kiedys tam dokupic dysk . Slim jest cichszy , ładniejszy i ma WiFi

5. konar94

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mi nie chodzi oto który cichszy, bo gry jasper czyta z dysku, też jest w miarę cichy. Mi chodzi głównie o rroda. Czy w Jasperze jest dużo większe jego prawdopodobieństwo, niż w slimie. W drugim planie są te wszystkie dodatki, które oczywiście też się bardzo liczą.

6. yugo

yugo Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Włocławek
    W Jasperach RROD to historia :)
    Osobiście nigdy nie słyszałem , żeby w jasperze (i to jeszcze z lipca tego roku :>) był RROD.

Jaspery (szczególnie z 2010) są niezniszczalne jak dla mnie ;]

7. Xinqev

Xinqev Guest

Ja wziąłem Slima 4GB. A w jakiej cenie są te konsole, które chcesz kupić?

8. konar94

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  9. krzywo

krzywo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Chełm
    a ja bym brał slima 4gb sam go biorę ;)

10. rubensk

rubensk Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Katowice
    a dla mnie wersja fat ma wiecej zalet- a co do awaryjnosci to jeszce do konca nie wiadomo jak upchane w mniejsze pudlo bebechy beda sie psuly bo nie az tak dlugo jjest ona na rynku a elity sa przewiewne a tam czy glosny wcale nie tzn mnie to nie przeszkadza jeszce mam dokupiona podstawke chlodzaca i mi szumi ale jak gram to tego nie slysze bo mam glosno gre:)

11. krzywo

krzywo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Chełm
    wersja fat ?! wtf ? chyba arcade/elite czy inne ale nie fat człowieku

Wczytywanie...

Poleć forum