1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

kupno xboxa 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mapet44443, Październik 19, 2011.

1. mapet44443

mapet44443 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam chce kupić xboxa ale nie wiem jaką wersje najlepiej coś taniego bo ostatnio kupiłem ps3 trochę wydałem ale jak się potem okazało na przerobionej konsoli nie da się grać w nowości z tego co mi kumpel mówił na xboxie da się i doradzał mi xboxa z płytą jasper ale nie wiem czy kupić fata czy slima ponoć za przeróbkę slima trzeba więcej zapłacić . co polecacie ??

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rogerus

Rogerus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
  4. pagorek1

pagorek1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    kup slima...według mnie pewniejszy;p

5. uszyneq

uszyneq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  6. LordOski

LordOski Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A więc tak...
    ... bierz slima, ja mam i polecam ;]

7. invisible

invisible Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Przerobka za Slima kosztuje wiecej, wiec jesli kasa nie gra roli to bierz Slima. Natomiast jesli czynnik ekonomiczny jest na pierwszym miejscu to wybierz Jaspera. Wyjdzie zdecydowanie taniej.

8. dymekk208j

dymekk208j Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Koszalin
    Dokładnie, slim'a jeżeli koszta nie grają pierwszo planowej roli. Jeżeli chcesz tanio to fata ale tylko jasper'a. Jeszcze jest opcja zależy jaką chcesz przeróbkę, jeżeli zwykłą na płyty to bez znaczenia jaką konsole ale jeżeli chcesz JTag(Najlepsza możliwa przeróbka konsoli Xbox 360: więcej tutaj http://xboxforum.pl/konsola-f23/jtag-rgh-pytania-i-odpowiedzi-105780.html ) to musisz patrzeć na starsze konsole w tym temacie co podałem masz dokładnie jakie. Jest jeszcze RGH (taki jtag na najnowsze konsole) ale jest mało popularny na razie więc może być krucho z przeróbką.

Wczytywanie...

Poleć forum