1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno xbox'a 360.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kubeqq27, Listopad 25, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. kubeqq27

kubeqq27 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Cześć, idą święta, a ja nie mogę się oprzeć chęci grania kiedy jest zimno na polu, a u boku mamy coś ciepłego do picia np herbatke ;>.
    Chce kupić konsole, może być używana, przerobiona( lub z mozliwoscia przerobienia) i najlepiej jakby to był Jasper(wczesniej czytałem, że falcony i te starsze maja słabe chłodzenie i są bardziej narażone na RRoD'a. I teraz moje pytanie ile taki zestaw może kosztować? I jaki model konsoli najlepiej pasuje? Xbox premium, elite?
    Z góry dziękuje za odpowiedz; )]

@ teraz się zorientowałem, że zły dział. Prosze o przeniesienie i przepraszam..

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3220
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Odp: Kupno xbox'a 360.

Do 500 zł jak cię nie interesuje live to bierz z RGH.

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

4. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    Zły dział. Nasz powyżej 20 postów. Nie pisz w świeżakach

Wczytywanie...