1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno Xbox'a 360.

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez kubeqq27, Listopad 25, 2012.

1. kubeqq27

kubeqq27 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Cześć, idą święta, a ja nie mogę się oprzeć chęci grania kiedy jest zimno na polu, a u boku mamy coś ciepłego do picia np herbatke ;>.
    Chce kupić konsole, może być używana, przerobiona( lub z mozliwoscia przerobienia) i najlepiej jakby to był Jasper(wczesniej czytałem, że falcony i te starsze maja słabe chłodzenie i są bardziej narażone na RRoD'a). I teraz moje pytanie ile taki zestaw może kosztować? I jaki model konsoli najlepiej pasuje? Xbox premium, elite?
    Z góry dziękuje za odpowiedz; )

2. Lotnik421 Xbox One

3. olej-xbox360

olej-xbox360 Banned

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  4. Komputel_pl

Komputel_pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Możesz bezpośrednio zapytać użytkownika który sprzedaje,jeśli jest uczciwy to się przyzna,zresztą w samym opisie powinny być uwzględnione takie informacje. Zawsze możesz też wybrac przesyłkę za pobraniem gdzie sprawdzasz zawartość paczaki przed zapłatą.

5. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    Czy był naprawiany, tylko po naklejce z tyłu konsoli. Jeżeli był naprawiany w MS to zamista MFR Date będzie Service Date.
    Jeżeli nie był naprawiany w autoryzowanym serwisie MS, to możesz sprawdzić czy plomba jest nie naruszona. Przy kurierze można otworzyć paczkę ale jest to opcja dodatkowo płatna.

Wczytywanie...