1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno Xboxa 4gb ,120gb czy 250gb - doradźcie !

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez note4, Czerwiec 20, 2012.

1. note4

note4 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

Namierzam się powolutko na kupno Xboxa . Na bieżąco uzgadniam z moim dobrym znajomym jak on powinien się sprawować i wyjaśnia mi On sprawy i dręczące mnie z nim problemy . Problem tkwi w tym , że nie wiem dokładnie jak wygląda sprawa z wieloma sprawami . Mam zamiar kupić Xboxa 360 Slim Elite 4gb , a po jakimś czasie dokupić dysk 250gb .Pozwolę sobie je powymieniać:

1)Czym różni się rodzaj xboxa od 2 rodzaju xboxa ? Np: Elite od Premium , Elite od Arcade
    Np ta elitka Konsola XBOX 360 SLIM 4GB PROMOCJA !!! SKLEP (2413456795) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. od tego arcada SKLEP KONSOLA XBOX 360 SLIM ARCADE 4GB 24H WAWA (2418805511) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

2)Teraz najważniejsza sprawa . W czym różni się dysk 4gb od 250gb . Wiem , że na 250gb można wgrywać gry , zgrywać rzeczy z XboxShopu itd. itp. Słyszałem pogłoski , że przy kupnie 4gb tak jak w moim przypadku Xbox się psuję , ponieważ nie ma zbyt wystarczająco miejsca na pliki systemowe,rozruchowe , a więc przez to przysłowiowo "zamula" i psuję się jego funkcjonalność . I w tym tkwi sens mojego pytania ? Zdradzę wam , że mam ponad 300zł już odłożone :) I pragnę kupić najpierw Xboxa Slim 4gb z 1 padem , a po jakimś czasie kupić pada , dysk 250gb , HDMI i w dalekiej przyszłości Kinecta . Czy nic "nie stanie" się mojej konsoli , gdy bd miał przez jakiś czas ten mniejszy dysk (4gb) , a potem dokupie najwyżej ? Co wiecie na ten temat ? To plotki , bo ten znajomy mówi , że głupoty plotą , bo sam ma od 8lat i można powiedzieć , że się na tym dobrze zna.

3)Lepiej kupować lekko używane gry w okolicach 20-60 zł czy oryginalne 120zł < ? Bo mam pełno tytułów jak : Def Jam Icon , Fifa 10 , które używane kosztują śmieszne pieniądze , a warto mieć by te pozycje na swojej półce

4)Jak wygląda sprawa z XboxLive ? Kupuje sie osobno do każdej gry dostep czy ogolnie do kazdej sie dostaje jak sie wykupuje np na 3 miechy ?

5)Jak bd już kupował tego Xboxa 4gb (i uzbieram 650 zł :D) i bd miał aukcje to pomożecie mi ogarnąć czy wszystko jest ok , bo sami wiecie ile tych oszustów teraz na Allegro i ja się na tym w dużej mierze nie znam. Ok ?

Dzięki z góry za pomoc :) Pozdrawiam gorąco i oczekuję nadchodzących wakacji :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. mcmoore

mcmoore Banned Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    daleko
    1 xboxy technicznie nie roznia sie
    2 raczej nie tzn nie spotkalem sie z czyms takim
    3wiadomo ze uzywane moga byc troche zuzyte(ryski itp.), ale raczej sprzedaja w stanie bdb(jak nie to powinno o tym byc info.) takwiec lepiej uzywki kupowac (chyba ze podnieca cie otwieranie nowej gry :D )
    4zeby miec dostep do gry online kupujesz konto gold ale zeby grac w niektore gry online trzeba wykupic online passa (przykladem takiej gry jest BF3)
    5 Napewno ktos z forum ci doradzi wystarczy napisac

4. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    1) http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-79/porownanie-arcade-premium-elite-slim-60432/

2) Nic Ci się nie popsuje, możesz kupić 4GB a później dokupić mu dysk, nic się nie stanie ... Gdzie wg takie głupoty czytałeś ?

3) Jeśli nie będziesz przerabiał to już zależy od twojego budżetu czy stać Cię na nowe gry po 200zł czy wolisz poczekać troche i kupić taniej za małę pieniądze

4) XboxLive wykupujesz osobno a nie do każdej gry, są różne pakiety 1 miesiąc, 3 miesiące, na rok.. jak wykupisz konto GOLD to możesz grać we wszystkie gry online, do niektórych gier jeszcze będziesz musiał wpisywać Online Passa, jeśli kupujesz używaną grę to może być już on wykorzystany i wtedy trzeba kupić osobno.

5) OK :p

5. note4

note4 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzieki wypowiadajcie się jak ktoś chce dalej , ale wy we dwóch już mi udzieliliście satysfakcjonującej wypowiedzi :) Dzieki wielkie . Najważniejsze było pytanie 2 :)

6. venome

venome Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wrocław
    Jeżeli masz taki problem z kupnem xboxa to współczuję Ci przy kupnie samochodu.

7. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    ad.2 jeżeli nie masz zamiaru instalować gier na dysk twardy bo go nie masz to konsola będzie nonstop doczytywała coś z napędu, więc po jakimś czasie padnie laser

8. note4

note4 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No i właśnie mi o to chodziło , a więc się jednak psuje . Dzieki :) Muszę jeszcze troche poczekać i dozbierać do 1k :)

9. Tomasz Kowalski

Tomasz Kowalski Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja sam najpierw kupiłem XBOX'a Slim 4GB (4 to pamięć flash nie dysk, który musisz wymienić. :p), przez pierwsze dwa miesiące pojemność wystarczała jako ta do instalowania dem / gier. (po przejściu usuwane - rekordy zostają), po tych dwóch miesiącach dokupiłem sobie dysk 250 za 179. Teraz mam 254 GB pojemności i komplet wyszedł taniej aniżeli nówka. :)

10. note4

note4 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Trochę niezrozumiałem cię w tym zdaniu :D :

11. dejm

dejm Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    zobacz na priva przesłałem ciekawą ofertę

12. note4

note4 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kupuję tylko nowiutką :)

13. note4

note4 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To jak wypowie sie ktoś kto sie dobrze zna - psuje się czy nie ? :)

14. veins

veins Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    Wszystko się KIEDYŚ zepsuje... o_O
    Wydaje mi się, że na to pytanie chyba już uzyskałeś wystarczającą liczbe odpowiedzi.
    Kupisz nową konsolę, dostajesz 2 lata gwarancji, więc w czym problem?

15. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Moze pochodzi z dwa lata, lub padnie za miesac

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum