1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno xboxa, a przerobka

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez spalekm, Styczeń 15, 2013.

1. spalekm

spalekm Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam zamiar w tym tygodniu kupowac xboxa i dreczy mnie caly czas wybor rgh czy lt .Bardziej jestem za lt, poniewaz xbl jest, ale boje sie ze zostanie moja konsola szybko zbanowana. Wiem , ze przerobka lt bedzie wiazala sie z kupnem ihasa, a rgh z dokupieniem dysku i mam do was kilka pytań :
    1.Na 100% bede chcial grac przez xbl w fife, ale boje sie ze moja konsola zostanie za tydzien lub miesiac zbanowana, a wgl.czy zostanie olagowana :/ Czy konsole z lt 3.0 i ihasem zostaja oflagowane ??
    2.Czy da sie jakos sprawdzic czy konsola jest oflagowana ?
    3.Czy zbanowanie konsoli wiaze sie z utrata lt ?? Czy bede musial po zbanowaniu kupowac rgh ?
    4.Czy oplaca sie za 800zl kupno xboxa arcade jasper, 2 pady, lt+3.0 i ihas ??

Proszę o odpowiedzi ??

2. Lotnik421 Xbox One

3. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    Na Twoim miejscu wybrałbym LT3.0.
    Na chwilę obecną nie ma żadnych banów.

Bywały przypadki, że oflagowało konsole podczas grania w oryginalną grę.
    Wystarczyło, że płyta była troszkę zarysowana i napęd miał problem z odczytaniem jej.

1. O nic się nie martw. LT3.0 + kopie nagrywane iHasem na Verbatimach to zgrany duet.
    Gwarantują najlepsze bezpieczeństwo.

2. Niby się da. Jest taki program xVal 2.0, który niby pokazuje, czy konsola ma flage czy też nie.
    Jedni w to wierzą, drudzy nie.

3. Jeśli konsola zostanie zbanowana nie utracisz LT.
    LT to przeróbka, inaczej FirmWare napędu, który się wgrywa.

4. Jeśli w zestawie jest twardy dysk to myślę, że tak.

1 osoba to lubi.
  4. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Jeśli chcesz grać na xbl to bierz xboxa z lt3.0, do tego nagrywaj gry ihasem z burner max, nigdy nie graj przed premierą, jak narazie nikt nie dostał bana na lt+3.0 :)
    Po zbanoniu, poprostu nie możesz grać na xbl, offline cały czas można.

1 osoba to lubi.
  5. spalekm

spalekm Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ok dzieki za odp. W tym xboxie nie ma dysku :/ To sie oplaca czy nie ?? BO mam do wydania 750zl max. 800zl, i nie wiem czy brac ten zestawik czy nie ?? Widzieliscie jakies tansze zestawy ?? Dobrze by bylo jak by w tym 800zl sie xbox slim znalazl ;p Aha i jeszcze jedne pytanie : Czytalem, ze sa duze problemy z nagraniem fify 13, czy rowniez jest z tym problem bez instalacji na dysku ?? Poniewaz 1 gra , ktora chce zagrac to bedzie fifa 13,a nie chce miec zadnych problemow :D

6. WerJar

WerJar Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódz
    Nie opłaca się wogóle, tutaj masz z dyskiem 120GB Xbox 360 Elite Jasper 120GB LT3.0 Czarny (2949904338) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. wlicz koszt przesyłki z 20-50zł albo ugadaj się z facetem za 700zł.

Albo tutaj napisz http://xboxforum.pl/kupie-47/ temat do 750zł Jasper z dyskiem i lt 3.0 poczekasz nie długo i ktoś się zgłosi tylko nie wysyłaj 1 pieniędzy bo pieniądze znikną lepiej przez allegro i za jaką cene a nie za 10zł czy 100zł.

7. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Z fifa 13 są problemy jak nie nagrasz ihasem, tylko zwykłą nagrywarką.
    Jak nagrasz tą gre Ihasem w 100%, nie będzie żadnych problemów .

8. darus0955

darus0955 Banned Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  9. spalekm

spalekm Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ludzie ,tylko ja mam za 750zl z ihasem a wy mi tu dajecie za 770zl bez ihasa ... <facepalm> Czytajcie ze zrozumieniem, a nie.

10. arekkobylo

arekkobylo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zabrze
    To kup sobie konsole z LT 3.0 i dyskiem. Ihasa sobie dokupisz.Zawsze zostanie ci trochę kaski w kieszeni :)

Wczytywanie...

Poleć forum