1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno xboxa i problemy.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez plankton15, Maj 13, 2013.

1. plankton15

plankton15 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam kupiłem jakiś czas xboxa od znajomego za 200zl na którym był rrod (tak wiem mój błąd) oddałem do naprawy i wszystko fajnie śmigało. Jakiś czas temu znów wyskoczył wiec oddałem do naprawy i dzis gosciu mi zadzwonił i powiedział że prawdopodobnie xbox wyzionął ducha. Jak mogę wybrnąć z tej sytuacji? przedać X jako złom na allegro?
    Pytanie nr.2. Gra na xboxie bardzo mnie wciągneła i postanowiłem kupić nowego xboxa tylko teraz Elite albo Slim lecz mój budżet wynosi tylko 500 max 600 zł czy z takim budżetem mam możliwość kupić nie awaryjną konsole (cos czytałem o Jasperach). Zależy mi też na dysku wiec wydaje mi sie że Elite jest lepszym rozwiązaniem. Macie jakieś rady? Najbardziej bym sie ucieszył z jakiegoś linku na Allegro ;) pozdrawiam i z góry dzieki za pomoc ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    tego z rodd na części sprzedaj a z takim budżetem kupisz spokojnie slima ceny konsol poleciały w dół,poszukaj u nas na forum w dziale sprzedam

1 osoba to lubi.
  4. plankton15

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tylko na forum raczej nie dostane gwarancji na konsole i to jest ten ból. ;/

5. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    dostaniesz chłopaki mają sklepy :tongue:zresztą gwarancja na allegro na ogół to pic na wode

6. plankton15

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak przeglądam te oferty i średnio czaje bo nie znam sie na tym prawie wcale... :/

a i jeszcze jedno. Konsole brac przerobioną czy lepiej nie?

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

7. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    po pierwsze edytuj posty, po drugie to sie zdecyduj, czy chcesz gwarancje czy przerobiona konsole bo obu tych rzeczy miec nie bedziesz

8. Rei 02

Rei 02 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ale czego nie czaisz? Zwróć uwagę na HDD (dysk twardy), kinecta (czy go ma czy nie - choć to zależy od ciebie) ,controlerra no i czy w ofercie jest jakaś gierka która cię interesuje.

1 osoba to lubi.
  9. Kryniuk

Kryniuk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Skierniewice
    Za ta cenę znajdziesz slima nowego w marketach.

Wysłane z mojego SK17i za pomocą Tapatalk 2

10. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    Krotko i na temat za to kupisz jaspera elite z dyskiem i lt 3 z allegro czasami ktos dagwarancje swoja nie ms .albo kupisz starszego slima z lt z gwarancja bez dysku. I ostatnia opcja idziesz do marketu za 550 zl ma slima bez dysku ktorego przerobka to koszt od 300zl.

Wczytywanie...

Poleć forum