1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno Xboxa na allegro

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Weedions, Wrzesień 22, 2013.

1. Weedions

Weedions Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Chorzów
    Witam. Na początku chciałbym się przedstawić, nazywam się Paweł i jestem tak zwanym "świerzakiem" na forum a także w sprawach związanych z xboxem. Mam nadzieję że to forum pozwoli mi się rozwinąć w tych sprawach :D. Ogólnie błędów nie popełniam ale czasami zdarzy mi się je zrobić ;x Mam nadzieje że mi to wybaczycie :).
    Dobra może napisze o co mi chodzi.
    Za 2 tygodnie mam urodziny i postanowiłem że kupię xboxa.. i tu zaczynają się schody. Jestem zainteresowany przeróbką ponieważ na tyle ile ja gram to nie opłaca kupować mi się gier za 200 zł, no ale to nie jest ważne. Słyszałem o przeróbkach LT (2.0, 3.0) i z tego co mi się wydaje przeróbka ta umożliwia nam odtwarzanie płyt które sami nagraliśmy (Jeśli się mylę, prosiłbym o wytłumaczenie) i właśnie o tej przeróbce najwięcej myślałem. Ktoś zapyta dlaczego akurat ta ? Wiem że jest jeszcze coś takiego że możemy wgrywać gry na dysk twardy.. Tu jest jeden problem, nie chce kupować dysku za 300 zł czy ileś tam tylko po to żeby nie wstawać z fotela i zmienić płytki. W domu mam chyba z dwa dyski 2TB które mogę do tego wykorzystać (pozostałości po starym serwerze NAS :D ). Ogólnie podsumowując, jeżeli jest możliwość podłączenia dysku hdd takiego z komputera (nie za duże koszty) to jak i jaka przeróbka to oferuje. Jeżeli nie to nie ma problemu, płytki mogę nagrywać ;)

Aukcja która mnie interesuje:
    Xbox360 Slim 4GB +kinect+ od DAROGSM NOWY LT 3.0 (3495896576) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Jeżeli są jakieś pytania to proszę pisać :)

Pozdrawiam ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. KrZyChUelk

KrZyChUelk Banned Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Ełk
    Jesli chcesz dyski wykorzystać to poczytaj o przeróbce RGH. Na LT możesz podłączyć dysk przez przejściówkę na USB, ale wykryje Tobie max 16 lub 32 gb, nie pamiętam dokładnie.
    Nie szkoda CI 1000 zł na Xboxa ;O ?

4. wojek_gacek

wojek_gacek XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    151
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    BB
    no a cena tego "zestawu" też pozostawia wiele do życzenia :p ciekawe czy ktoś to kupi :O

5. KrZyChUelk

KrZyChUelk Banned Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Ełk
    Za 550 zł kupiłem u Akira Slimke z RGH. Szukaj w dziale Giełda.

6. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Dlaczego? Cena dobra ;-)

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

7. danield929

danield929 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Granie z dysku to RGH, co do tego da sie znalezc tansze xboxy.

8. Weedions

Weedions Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Chorzów
    Tak, ale zależy mi na "kinect'cie" a nowej slimki nie znalazłem taniej którą można przerobić w zestawie z kinect :D Chyba jednak wybiorę opcję grania z płytki ;).

Na jakiej przeróbce w końcu można grać z płytki ? "!KrZyChUelk" pisze że tu i tu można grać przez dysk. "danield929" że RGH to granie z dysku. To jak to jest ? Jeśli czegoś nie zrozumiałem to przepraszam ;x

9. wandii

wandii Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    RGH grasz z dysku (możesz swój hdd od kompa przerobić pod xboxa) nie możesz grać online.
    LT 2.0 grasz z płyt i możesz je nagrywać na normalnej nagrywarce.
    LT 3.0 grasz z płyt ale tylko verbatim nagrywanych na nagrywarce ihas, możesz grać online.

Też jestem nowy ale tyle już wyczytałem.

1 osoba to lubi.
  10. Weedions

Weedions Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Chorzów
    No i dzięki :D ile taka nagrywarka kosztuje ? LT 3.0 można grać online ? A nie jest to przypadkiem tak że nie ważne jaką mamy przeróbkę, po podłączeniu kabla z internetu możemy grać jeśli mamy szczęście ? Jeżeli go nie mamy to ban.

11. wandii

wandii Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Nagrywarka do 100 pln + przewód do sata. Poszukaj na allegro iHas
    Bany wiadomo, że to kwestia szczęścia, na lt podobno od 2009 niema banów (jeśli czegoś nie pomyliłem) RGH nie wiem ale wszędzie piszą że nie można grać online.
    Niech się ktoś bardziej doświadczony wypowie.

12. Weedions

Weedions Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Chorzów
    Na LT 3.0 te online jest za darmo ?

13. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia: