1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

kupno xboxa na gametrade, proszę doradzenie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez loza995, Grudzień 28, 2011.

1. loza995

loza995 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Radzyń Podlaski
    Witam kupiłem na GameTrade konsolkę Xbox 360 Elite Na gwarancji jeszcze nie przerobiona 120GB dysk. za 500zł. sprawana nie serwisoowana i mam pytanie, bo koles chce tylko i wylacznie przez przekaz pocztowy zaplate, nawet nie place przy odbiorze, ma zweryfikowane konto, same pozytywy. Mam mu wysłac potwierdzenie a on wyśle konsolkę.

nigdy tak nie robilem, mam rozmowy z nim na gametrade link do jego profilu: gry użytkownika mrqtaz

kupować na jego warunkach czy nie ryzykować? bo nie chce stracić kasy, a jednak troche to jest..

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    chce pewnie przekazem bo nie ma konta w banku junior niech wysle za pobraniem z mozliwoscia otwarcia paczki najlepsza opcja:)

4. Młody Raperek

Młody Raperek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Na twoim miejscu nie zgadzał bym się na jego warunki, tylko tak jak mój przedmówca , paczka pobraniowa z możliwością sprawdzenia zawartości .

5. GameOveR

GameOveR Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Jasło
    Powiem tak. W 99% wszystko w takich sprawach jest ok. Ale pytanie czy sprzedający należy do tego 1% nieuczciwych czy jednak można mu zaufać tak jak większości. Jednak nic nie wiadomo. Jako że jest to konsola to wybrałbym przesyłkę pobraniową, w końcu nie jest to gra za 50zł... ;)

Zatapalkowano z Galaxy Ace :)

6. loza995

loza995 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Radzyń Podlaski
    zaryzykowałem, zrobiłem przekaz, koleś wydaje się wiarygodny, wysłałem mu potwierdzenie i zgodnie z umową wysłał w ciągu godziny xboxa, podesłał mi potwierdzenie nadania paczki i wszystko się zgadza :) Teraz tylko czekać pisałem też do administracji i napisali że jak coś to bezproblemowo oszusta da się złapać i, że współpracują z policją.

napisałem do niego z ciekawości dlaczego nie chciał za pobraniem, odpisał, że kasa by dłużej będzie szła,a chce mieć udanego sylwka, no cóż. Czekam :)

Wczytywanie...

Poleć forum