1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

kupno xboxa one + halo 5 - gdzie najtaniej?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez marsonpl, Marzec 27, 2016.

1. marsonpl

marsonpl Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie

Chce sobie kupić Xboxa One, najchętniej z grą halo 5, pytanie jest proste, gdzie najtaniej ją zakupić i czy lepiej kupić wersję odrazu z tą grą, w sensie zestawu czy dokupić oddzielnie? Ponadto mam pytanie jak sądzicie czy Halo 4 w ogóle pojawi się we wstecznej kompatybilności? Wiem, że jest master chief collection ale o ile wiem to jest to tylko wersja angielska? Natomiast halo 4 miało Polską lokalizację. Kiedyś miałem Xboxa 360 i nie ukończyłem czwórki a teraz chętnie bym do niej wrócił.

P.S mam już PS4, więc Xboxa One kupuję jako drugą konsolę więc wydaje mi się, e powinno mi wystarczyć 500 GB, ponieważ w zasadzie na niej planuję grać jedynie w tytuły ekskluzywne i te dostępne w EA Access, całą resztę ogram raczej na PS4.

2. Lotnik421 Xbox One

3. kadaj2

kadaj2 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Parczew
    Szukaj zestawu z gra :) trzeba allegro oblukac tez szukam tej gry by pograc Jak zdobedziesz daj znac lub moge Ci pomagac w znalezieniu zestawu godziwego mysle ze cena tak 1200 1300 Dysk 500 starczy ja mam 5 grubych gier i tak w nie na raz nie gram a halo 4 moze byc w wstecznej bo coraz to wiecej gier dodaja do One

4. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Zobacz sobie w wyszukiwarce ceneo.pl

5. marsonpl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki za odpowiedzi a powiedzcie mi jeszcze czy szukać tego matowego modelu czy nie ma to większego znaczenia? No i co myślicie w ogóle o kupnie używanej konsoli? Najbardziej obawiam się nawet nie tego, że ona będzie zniszczona, bez przesady sprzęt ma być do używania a nie patrzenia na niego, natomiast bardziej się obawiam czy ms nie banuje konsol? Wiecie używki każdy zachwala a nie chciałbym kupić wydając np. te 900 - 1000 zł co też jakby nie było nie jest małą kwotą gdyby miało się okazać, że konsola miałaby być zbanowana albo np. z jakiejś felernej serii, dlatego powiedzcie, czy gra jest warta świeczki?

6. kadaj2

kadaj2 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Parczew
    tak, ja kupiłem uzywana choc była prawie nowa bo 1 miesiac ale cena mniejsza o 300zł, konsoli nie banuje MS tylko czesami konta z grami te po 40zł, nowosc za gre , a tak to smiało atakuj na uzywana , pamietaj podziel sie pozniej halo 5 :) hehe

7. marsonpl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Co rozumiesz przez podziel się? Chcesz, żebym odsprzedał po przejściu czy jak? ;)

8. marcines82

marcines82 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Polecam notanio.pl. To agregator wyświetlający najlepsze oferty z każdego miejsca, wliczając w to sklepy stacjonarne, allegro, ceneo a także amazon UK i eBay.

Pamiętajcie, że nie trzeba się w dzisiejszych czasach ograniczać do polskiego rynku.

Inna sprawa to czas. Jak ktoś chce "na już", to tanio nie trafi. Zawsze marzyłem o konsoli, ale wolałbym wydać 1500 na weekend w górach z rodziną, niż na zabawkę dla siebie.

Ja polowałem pół roku. Ale warto było czekać. Trafiłem akcję promocyjną na Amazon.de i wyrwałem nowego XO z Forzą Horizon 2 za 811zł. Gdyby nie drogie wówczas EURO, byłoby jeszcze taniej. Potem zachwycony promocją kupiłem jeszcze dwie kolejne (trochę drożej) i sprzedałem po 1300. Zarobiłem na nich 500zł. Czyli moja wyszła mnie ostatecznie 311 zł :D

Ostatnia edycja: Kwiecień 10, 2016
    MarioOL lubi to.
  9. Marawuff

Marawuff Dziewczyna Dziewczyna Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Tylko tak od siebie, co do Halo MCC - 3 gry są po angielsku, Halo 4 po polsku, całe menu i reszta też po polsku.
    Halo 5 tak samo po polsku.
    Nie sądzę, aby jakakolwiek część Halo, które są w MCC pojawiła się we wstecznej kompatybilności.
    Możesz zawsze kupić MCC i Halo 5. Szczerze, teraz to gry osobno mogą być taniej niż w zestawie z konsolą.

Wczytywanie...

Poleć forum