1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno XBOXa z RGH

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez TyPeK, Marzec 4, 2012.

1. TyPeK

TyPeK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam, jestem nowy na forum i chciałem się przywitać. Mam w planach za około 1 tydzień kupić tego xboxa XBOX 360 SLIM 250GB NOWY IDEALNY DO LT+ 3.0 GRATIS (2179946102) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. moje pytania :
    1.Co muszę wiedzieć gdy będę miał RGH ( nigdy nie miałem konsoli z RGH, tylko z LT i dawno temu)
    2.Co trzeba robić aby zgrywać bezpośrednio gry z dysku kompa na kosolę ?
    3.Czy najnowsze aktualizację Microsoftu np. z gier mogą usunąć przeróbkę RGH lub jakoś zablokować ?
    4.Czy w slimach może wystąpić RROD ? jeżeli tak to czy potem jest możliwość naprawy tego ?
    5.Gdy już dostanę konsolę to bd musiał coś ustawiać(np. jakieś menu xex czy coś takiego) czy zgram grę do xboxa i bd mógł grać ?
    6.Czy łatwo jest ogarnąć RGH ? :D

Sory za takie pytania ale nigdy nie miałem styczności z RGH i dawno z xboxem :p z góry thx za pomoc.

Wczytywanie...

Poleć forum