1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno Xboxa

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez philips449, Grudzień 28, 2013.

1. philips449

philips449 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam pytanie czy opłaca mi się kupić xboxa 360 z 2013 roku i go przerobic? Czy lepiej kupić uzywke ale juz przerobiona??
    Znalazlem ciekawego xboxa i chcial bym go kupic i mam pytanie czy bedzie on dobry czy
    okaze sie jakas lipa ale gosc mnie wkreci.... Data produkcji jest 2011-05-09 tu aukcja ---> http://tablica.pl/oferta/konsola-xbox-360-slim-4gb-ID4uq2r.html

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1110
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Trochę podejrzane ,że konsola nowa a z maja 2011, ale jeśli faktycznie z taką datą, to możesz brać..przynajmniej LT 3.0 tanio zrobisz... Odbiór osobisty - pooglądasz ,sprawdzisz i zobaczysz wtedy.

4. philips449

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Napisal mi ze kupil sklepie internetowym Faxtel moze wyslac zdj faktury vat. i napisal powod dlaczego sprzedaje
    "A konsole mam zamiar sprzedać, bo kupiłem ją tylko i wyłącznie do aplikacji oglądania spotkań NBA, a jakość przekazu mnie nie satysfakcjonuje, tzn. na niektórych meczach jest b. słaba jakość."

Czy mozna mu wierzyc i kupic ?

EDIT:

http://tablica.pl/attachment/attach...6bfbb9cebeb4f0e8dbd79b42e41a95c/DSC_0115.jpg/ ---> tu jest zdj daty produkcji

Edytuj swoje posty - nie pisz jeden pod drugim - #Jabar

5. Krzysztof PL

Krzysztof PL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    jak nie chcesz ryzykować dołożysz 80 zł (ostatnio na bilbordzie widziałem za 599zł ) i masz nowego klocka takiego samego ;) , a jeżeli już to tak samo jak wyżej odbiór osobisty ;)

6. philips449

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Sa po allegro takie xboxy nowe ze sklepu za 660 zl ale jak kupie nowego to LT 3.0 bedzie mnie kosztowac 200 zl i do tego nie znam zadnej firmy przerabiajacej xboxy po 2011 ;// a z jakiego sklepu byl ten xbox za 599 zl??

7. Krzysztof PL

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    to było w sklepie "euro rtv agd " promocja , a z jakiego jesteś miasta .

8. philips449

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie ma juz takiej promocji ;// XBOX 360 250gb (ten najnowszy E) 859 zł to najtanszy xbox z tego sklepu .. A przerabiaja xboxy 360 E ?? Chce miec nowego xboxa zeby z LT 3.0 wyszlo nie wiecej niz 1000zl

9. Krzysztof PL

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Przerabiają te nowe E ale jak już wiesz przeróbka droga ;)

10. philips449

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A te slimy po 2011 roku przerabiaja w normalnej cenie(czyli tam max 100 zl) czy trzeba placic jak za tego xboxa E???
    Ten gosciu co chce mi ja sprzedac pyta sie czy biore, jakbyscie byli na moim miejscu to bralibyscie czy nie???

11. Krzysztof PL

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    jak bym nie miał swojego to tak 50/50 kiedyś widziałem w lombardzie za 700 zł z dyskiem 250gb jak bym miał brać to tylko odbiór osobisty

12. Jabar

Polubienia:
    1110
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Co mu tak śpieszno z tym sprzedawaniem ??
    Odbiór osobisty - sprawdzenie wszystkiego i jeśli ok, to bierz wtedy.

....

Slimy do lipca 2011 spokojnie do 100zł przerobisz na LT 3.0, od sierpnia 2011 to już od 220-250zł w górę.

13. philips449

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    W lombardzie a tu niby pisze ze nowka, do tego napisal mi ze da mi gwarancje rozruchowa czyli jak bedzie cos nie tak z ta konsola to mu ja odesle... Bo po odbior osobisty to troche zadaleko bo mieszkam w Miechowie pomiedzy kielcami a krakowem wiec bym pol polski musial przejechac ;/

PS.
    Bo pisalem mu kiedys o tej konoli i powiedzialem mu zeby nie sprzedawal jej. A napisal mi czy biore ja bo jak nie to ma kupca na nia... wiec juz sam nie wiem.... z LT 3.0 nie chce wydac wiecej niz 1000zl bo do tego nagrywarka ihsa ;/

14. Maciej Wodzyński

Maciej Wodzyński Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Polska Łódź
    Ja na twoim miejscu bym ie brał. Pojechał do jakiegoś normalnego sklepu i tam kupił lub ewentualnie zamówił z allegro z odbiorem osobistym ;)

15. philips449

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Chyba ze zrobie to tak : Kupie nowego xboxa 360 4gb za 700 zl z wysylka(bo wiecej mi chyba narazie nie potrzeba, bede gral z plyty) wysle do przerobienia dam te 200 zl + wysylka i bede wypalal gry XGD2 zwykla nagrywarka bo na chwile obecna nie bede mial na tyle kasy by kupic ihasa..

16. Jabar

Polubienia:
    1110
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Coś Ty taki sparty, i musisz mieć nówkę ? Slim'ki nie padają jak stare FAT'y :D

Poza tym IHAS potrzebny do kilku gier z CIV'em : http://xboxforum.pl/iso-10/lista-gier-z-zabezpieczeniem-civ-174186/
    Niby kopia 1:1 ponoć zmniejsza ryzyko bana , ale masę ludzi gra w gry na XBL wypalane zwykłymi nagrywarkami XGD2 i XGD3 i na bany się nie skarżą.

Rób jak uważasz...

17. philips449

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    wiem ale jednak tyle slyszalem o tych xboxach i od kumpli i wgl ze jak chce cos kupic od m$ to 100 razy wszystko sprawdzam ;p

A jesli padnie to ile wynosi taka naprawa ?

EDIT:

To jak myslicie , brac ta konsole za 520 zl czy kupic nowa tak jak pisalem wyzej lub poprostu kupic uzywana u juz przerobiona???

Edytuj swoje posty..po raz drugi - WARN - #Jabar

18. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Po co ci nowa konsola jak i tak po przerobieniu stracisz gwarancję (co prawda, zawsze przeróbkę można usunąć, ale nie wiadomo czy jakieś ślady nie zostaną). Kup najlepiej przerobioną. Nie będziesz się musiał martwić o MFR Date i inne rzeczy.

19. Nikolka737

Nikolka737 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Po co Ci nowy? Kup używanego z dyskiem

Xbox 360 Slim 250GB OKAZJA! (3831770345) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    KONSOLA XBOX 360 SLIM 250GB - MATOWA - 2011 ROK (3830627289) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    http://tablica.pl/oferta/xbox-360-slim-250-gb-ID4uCcP.html#08323ed150
    http://tablica.pl/oferta/xbox-360-slim-wersja-250gb-kinect-po-lt3-ID4oC07.html#08323ed150

np.

Kup xboxa z dyskiem 250gb, nagrywarkę ihas z rewizji B, przestudiuj nagrywanie gierek na LT 3.0 i możesz grać nawet online. ;) Dla mnie kupienie nowego slima to strata kasy jak i tak długo go nie będziesz miał gdyż wchodzi nowa generacja i z czasem gierek na 360 będzie coraz mniej.

Wczytywanie...

Poleć forum