Kupno xbox'a

Maques

Banned
Witam zaniedługo święta i przyjdzie cos gotówki.Więc mam pytanie czy idzie kupić jakiegos xbox'a (nowy,troche uzywany) tak za 400 lub 450zł??

Niekiedy sa na allegro takie aukcje ze za 500zł idzie kupic 2,3 miesiecznego xboxa.Opłaca się to??


Czy opłaca sie przerabiać konsole?
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
No są za 500zł ale pewnie zbanowane prawda? Radzę Ci jednak kupić nieprzerobioną i niezbanowaną a po świętach jak skończy się fala banów przerobić nowym iXtreme...

Dozbieram jednak trochę więcej. Bo za tyle co Ty masz to najwyżej kupisz ale z banem
 

Maques

Banned
 

danko18

Banned
to są aukcje musisz je najpierw wygrac
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
2 nie wiadomo dokładnie co i jak
3 jeszcze trwa. ale cena PÓKI CO spoko ale przez te 2 dni jeszcze sporo skoczy do góry
 

MatGar

Banned
Nie możliwe. Musi mieć bana, to jest poprostu nie wiarygodne żeby nową konsolę sprzedawać za 500zł. W tym jest jakiś haczyk.
 

Maques

Banned
?

Nie mówie że nową,uzywana ale ma gdzies miesiac moze dwa?
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
To i tak za mało jak na 3 miesięczną konsolę... Uwierz mi, że nikt nie jest taki głupi żeby sprzedać prawie nową konsolę za niemal 1/2 ceny
 

Kisielisodd

Użytkownik
Użytkownik
21 listopada otwiera się nowe centrum handlowe w Krakowie. Avans ogłasza się wszędzie na bilbordzie ze z okazji otwarcia xbox 360 dysk 60gb i 2 gry (trivia i burnout) to cena 799 zł. Troche jestem zły bo miesiąc temu kupiłem taki sam zestaw drożej.
 

Maques

Banned
;]

no niewiem zobaczymy w grudniu pod koniec jak bede miał kase;]
 

peja101

Banned
Ale premium już przecież nie produkują od 2008.
 

MatGar

Banned
Wcale nie, ja mam premium z lutego 2009, dopiero teraz mają wyjść z produkcji. Co do twojego xboxa, to ja na twoim miejscu kupiłbym nowego Arcade. Jak kupisz nówkę to masz pewnosć że to nie jakiś shit, i dochodzi jeszcze gwarancja i wiele innych zalet nowej konsoli :)
 

Do góry Bottom