1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno xboxa

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez gozdzikowa, Luty 7, 2010.

1. gozdzikowa

gozdzikowa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Płock
    Witam

Mam zamiar kupic sobie xboxa elite nowke (przerobiona).

1. Otoz chodzi o to czy w tej aukcji Xbox360 Elite120GB Jasper + Flash iXtreme ! 100%OK (910383246) - Aukcje internetowe Allegro sprzedajacy jest wiarygodny ? Chodzi o to czy nie ma tam jakis fake i konsola Ok

2. Jak chce grac na piratach ale nie na LIVE , czy oplaca sie brac iXtreme LT (dalsza przerobka nie wchodzi w gre) . Gadalem z tym panem i powiedzial ze jak dam linka na iXtreme 1.61 NS to mi go wgra . Tu rodzi sie pytanie : iXtreme 1.61 NS czy LT ?

3. Czy na iXtreme 1.61 NS bede musial przerabiac iso na jakies wave inne , czy tylko wypalam imgburnem i gram ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dynia470

Dynia470 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    1. Nie znam osobiście tego sprzedawcy i nie kupowałem od niego, żadnego przedmiotu, więc 100 % pewności ci nie dam, ale po jego komentarzach, mogę tylko się domyślać, że to wiarygodny sprzedawca ... Chociaż komentarze to nie zawsze, prawdziwe ''JA'' - sprzedających.
    2. No jeżeli, nie będziesz grał na Live, to w sumie LT, w niczym nie będzie lepszy, od 1.61 NS, ale także nie będzie gorszy ...
    3. Nic nie będziesz musiał przerabiać ... Ten soft czyta zarówno Wave 4 i wave 5, czyli nie musisz się martwić o uruchomienie, najnowszych gier, a w dodatku jest to Non Stealth, czyli nie musisz wraz z grą ''dogrywać'' Stealth Patchy ... Tylko wypalasz i grasz :) Osobiście brałbym ten soft 1.61, ale LT, też nie będzie gorszy, a nawet można powiedzieć, że będzie lepszy bo niby będziesz mógł pograć na Live, gdyby naszła cie ochota, chociaż bana jak masz dostać to i tak dostaniesz ... Ja w swojej konsolce mam 1.6 NS, który jak zauważyłem na forum, nie jest za bardzo chwalony, bo niby jakieś tam błędy/bugi, konsola się wyłącza ... Ale u mnie jest wszystko ok, i od tygodnia katuje konsolkę przez prawie całe dnie i żaden błąd, wyłączenie konsoli jeszcze mnie nie napotkało ...

Pozdrawiam :)

4. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    1.Kupuj u niego. Szybki kontakt jest z kolesiem, więc nie ma problemu.

2.Ja bym brał LT, bo nie sprawdza wave i nowsze gry jak wejdzie nowszy wave to bez problemu odczyta.

3. Na razie nie, ale w przyszłości pewnie tak.

5. Predator2000

Predator2000 Banned

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Polecam człowieka jest ok kiedyś gadałem z nim na gg.

6. gozdzikowa

gozdzikowa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Płock
    Mam jeszcze jedno pytanie , czy to jest liteon i czy napewno jasper

7. ronnin

ronnin Użytkownik Użytkownik

Polubienia: