1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno XBoxa.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Xinqev, Listopad 22, 2010.

1. Xinqev

Xinqev Guest

Witam, jest to mój pierwszy post, więc jednocześnie chciałbym się przywitać.

Długo się zastanawiałem, ale w końcu przekonałem się do kupna XBoxa, a co za tym idzie nabrałem wątpliwości. Ponieważ jest to pierwsze forum, które Wujcio Gógl mi podał pytam tu:

1. Jakiego XBoxa najlepiej kupić? (Slim, Jasper itp. )(nie chcę go przerabiać).
    2. Czym mniej więcej różnią się te wszystkie modele?
    3. Czy bez przerabiania i dobrym obchodzeniu się konsola ciągle podatna jest np. na RRoD, czy inne błędy?
    4. Jaka konsola najlepsza jest, jeśli chcę grać w kilka gier? (np. kupię fifę, to zabawa będzie na pół roku, ew. jakieś inne bzdety, ale rzadko).
    5. Jak to jest w Polsce z tym "LIVE" i o co tam chodzi?

Z góry dziękuję za wyrozumiałość.

2. Lotnik421 Xbox One

3. mlkgmk

mlkgmk Banned

Polubienia:
    56
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    1.Slim
    2.Tym że im nowsze tym mniej awaryjne.
    3.Slim praktycznie nie ma z tym problemu.
    4.Nie rozumiem pytania.
    5.Jest, są jakieś problemu o ktorych poczytaj na forum, po prostu masz możliwość grania online na polskim koncie a nie jak dotychczas trzeba bylo oszukiwać i rejestrować sie na UK lub USA.

4. Xinqev

Xinqev Guest

1. Slim 250GB, czy 4GB Flash?
    2. Jaka jest zasadnicza różnica między tymi w górze?
    ---
    ad. 4. Jaką konsolę najlepiej kupić, jeśli nie mam zamiaru grać w jakieś super, wymagające gry, a jedynie raz na miesiąc kupić coś nowego, np. Fifa? Chodzi mi jaka konsola jest tania, ale dobra?

5. thomas93PL

thomas93PL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    csw.
    ja osobiscie posiadam xbox'a w wersji Arcade z plyta glowna Jasper (praktycznie nie wystepuje tutaj rrod ze wzgledu na poprawione chlodzenie,zmniejszone uzycie pradu itp. itd.) do tego dostalem kabel hdmi calosc za 600 zl nowka na gwarancji . Przymierzam sie do kupna dysku o pojemnosci 20 GB . Tyle mi starczy na pomieszczenie danych,bo niestety,ale 256 mb mija sie z celem .. sory za offtop .

6. Xinqev

Xinqev Guest

I jeszcze: czy wszystkie XBOxy mają WiFi?

7. mattq

mattq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wieliczka
    to tak jak kolega napisal polecam arcade jaspera sam mam kupilem W MM za 599zl + do tego dokupilem dysk 60GB + LT i smiga az miodzio , a roznica w tych 2slimach jest taka ze w tym jednym maszs 250GB dysk co za tym idzie ze bd mogl gry instalowac a w 2 4 gb wiec jak dla mnei to malo. WiFi tylko slim a do reszty trza dokupic , ale alternatywa jest kabel

8. residentosevilos

residentosevilos Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    1.bierz slima 250gb,zaoszczedzisz naped,bedziesz umial sciagac rozne dema,dlc no i xbox bedzie cichszy jezeli bedziesz gral z dysku
    2.w jasperach i slimach rrod pojawia sie juz bardzo rzadko,a roznica miedzy slimem a jasperem jest taka ze slim jest mniejszy,procesor i GPU jest wykonany w 40nm bodajze i ma wifi,a jezeli chcialbys wifi w jasperze to musisz kupic taki adapter ktory jest bardzo drogi
    4.jasper albo wlasnie slim,ale tanszy jest jasper no ale nie ma wifi

9. ciupciak

ciupciak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jak najbardziej slim!

Wczytywanie...

Poleć forum