1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno xboxa

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez jso, Grudzień 23, 2010.

1. jso

jso Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam,

Mam do Was pytanie, czy warto kupić w tym momencie xbox'a, czy jednak sięgnąć po ps3. Bardziej pasuje mi xbox, ale boje się tego, że z każdym rokiem gry na ps3 będą wyglądać lepiej a na xbox'a będą stały w miejscu, ze względu na słabsze bebechy. Martwi mnie też to, że ten rok był bardzo biedny patrząc na exclusive'y dla x'a a 2011 nie zapowiada się wcale lepiej. Nie zamierzam przerebiać konsoli. Zdaje sobie sprawe z tego, że jest to xbox'owe forum, jednak proszę wypowiadających się o zachowanie bezstronności(nie chce wypowiedzi fanboy'ów obu konsol). Jak Wy byście postąpili będąc na Moim miejscu. Z góry dzięki!

2. Lotnik421 Xbox One

3. KamiLLCR7

KamiLLCR7 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gdańsk
    Niedawno też się zastanawiałem nad ps3 slim i xboxem slim. Wybrałem xboxa slim ponieważ bardziej mi się podoba ma ładniejsze menu , więcej kolegów go ma i jak dla mnie ładniejsza grafika jest na xboxie .

4. warzywniakk

warzywniakk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    bierz xboxa ps3 to jeżeli chodzi o granie przez neta i wogóle xbox górą.menu też lepsze i ogólnie spox

5. Swirus

Swirus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Chicago
    Wiesz, czy mało zapowiada się na xbox? Widziałem wiele tytułów wartych uwagi, TDU 2, L.A. Noire, BF 3, Forza 4, i mogę wymieniać dalej. No i sam stałem przed wyborem pomiędzy tymi konsolami, no i jednak wybrałem Xbox pod wieloma względami przemawiającymi do mnie (podkreślam "do mnie")

6. warzywniakk

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No właśnie Swirus masz racje przecież xbox wcale nie jest gorszy od ps3 jeżeli chodzi o gry.
    Oczywiście moim wielkim marzeniem byłoby gdyby Uncharted był na xboxa no ale xbox ma gears of war forze i wiele wiele innych ciekawych propozycji dla tych nowych i dla hardcorów.

7. Swirus

Swirus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Chicago
    Prawda jest taka, że Microsoft nie chce zostać z tyłu i ciagle wypuszcza konkurencje... Dodajmy do tego recenzje z strony M$ dodawane do przeglądania w Xbox, avatary, no i filmy robione przez M$ pokazujący np. 10 top gier na dany rok, najlepsza gra pod choinkę. Mogę wymieniać dalej ale niema sensu. 10$ za Xbox live - drogo? Wątpię, opłaca się bo na dłuższą metę zwraca się.

8. SeDaN

SeDaN Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Chrostkowo Nowe
    Bierz xboxa. Co do grafiki to się nie przejmuj bo większość gier ma lepszą na xboxie (multiplatformowe) i nie zapowiada się na to aby było odwrotnie. I ogólnie ma fajne ex'y, lepszego pada, lepszą usługę sieciową która jest warta swojej ceny i ogólnie ma to coś w sobie.

9. buczi

buczi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Puławy
    Ja wybrałem, najpierw go przerobiłem, sprzedałem, kupiłem slima nie przerobionego. Grałem na psie 3 i stwierdzam, że pad jest o wiele gorszy oraz sama obsługa konsoli mi nie pasuje.
    Na każdą konsolę jest dużo gierek, i tak czuje że najczęściej będziesz kupował te które są na obydwie platformy, fifa, nfs i tak dalej.

pozdrawiam

10. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Bierz Xboxa 360 :) Też maiłem dylemat taki jak TY i wygrałem X-a i jestem zadowolony. Xbox jest tańszy, ma lepszego pada oraz XBL. Decyzja należy do Ciebie :)

11. warzywniakk

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dodam jeszcze że z ps3 jest tak że jeśli zdecydowałeś się już na psn a potem rezygnujesz to wszystkie dlc dotaki wszystko tracisz.
    z xboxem nie ma takich problemów.

12. Zetti

Zetti Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kraków
    Możesz wziąć z Kinectem. Polecam, bo można się fajnie pobawić:)

Wczytywanie...

Poleć forum