1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno Xboxa

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Haczyk, Wrzesień 25, 2011.

1. Haczyk

Haczyk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Chciałem kupić Xboxa Slim z kinectem. Na allegro znalazłem kuszącą ofertę Slimki 4GB + Kinect za 999zł - problem w tym, że sprzęt jest powystawowy z jakiegoś sklepu.
    I tutaj moja obawa się pojawia. Nie chcę, żeby mi po tygodniu padł, ponieważ przez słowo powystawowy rozumiem działający od otwarcia do zamknięcia sklepu, żeby zająć klientów.

Skoro taki xbox chodził sobie od godziny 7 do 17 przez ileś tam dni to się boję, że w domu może mi długo nie pochodzić. I tutaj moje pytanie. Opłaca się brać, czy nie? Niby jest na gwarancji 12 miesięcznej, ale co mi po gwarancji jak będę przerabiał?

2. Lotnik421 Xbox One

3. QmaS

QmaS Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja bym nie brał. Poszukaj po sklepach w mieście. U mnie jest 4G + Kinect + Gra za 1049zł. Różnica mała, a masz pewność że nic się stać nie powinno. Na allegro pewnie znajdziesz jeszcze taniej.

4. djxbox_1990

djxbox_1990 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  5. QmaS

QmaS Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Teraz tak na allegro patrzę i za 1099zł Masz taki zestawik. Poszukaj też po jakiś sklepach komputerowych gdzie mają konsole.. Czasem są jakieś fajne promocje.

6. djxbox_1990

djxbox_1990 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Albo możesz kupić tamtą powystawową i zostawić oryginalną gierkę na 3 dni włączoną, jak będzie działać po tym to nic ci się z nią nie stanie.

7. QmaS

QmaS Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie koniecznie..
    99zł za 100% nówke to nie jest aż taki wielki koszt.

8. ratajek

ratajek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Czasami powystawowe jest do prezentacji(przeważnie), ale fakt jeżeli jest tu kinect to pewnie włączali ja.

9. djxbox_1990

djxbox_1990 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    No ale może nie mieć 100zł więcej, po drugie jak używana i nadal działa to jest nawet mniejsze prawdopodobieństwo uszkodzienia.

10. QmaS

QmaS Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Bez przesady.. 100zł to można zawsze dozbierać.

"Albo możesz kupić tamtą powystawową i zostawić oryginalną gierkę na 3 dni włączoną, jak będzie działać po tym to nic ci się z nią nie stanie."

Jeszcze musi tę gre mieć.. jeśli jego znajomi nie mają xboxa to musi ją najpierw kupić..

Wczytywanie...

Poleć forum