1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno XBOXA

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez minimaki22, Grudzień 9, 2011.

1. minimaki22

minimaki22 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam, jak w temacie, mam zamiar gdzieś po gwiazdce kupić XBOXA oczywiście do gry OFFLINE i oczywiście przerobionego. Mam na oku XBOX 360 SLIM 250GB IDEALNA DO LT+ 3.0 GRATIS (1972006461) - Aukcje internetowe Allegro wiem że za miesiąc ta aukcja już dawno wygaśnie ale chodzi mi o przerobionego SLIMA z dyskiem 250gb, moje pytanie do osób które takiego posiadają i czy są zadowoleni z jego zakupu i czy po przeróbce slim jest bardziej awaryjny itp. i np. gdy kupił bym go i za jakieś pół roku wyjdzie nowe LT np. 3.5 albo coś takiego to normalnie mi go przerobią czy jakieś wiercenie na płycie itp. Może XBOX 360 ELITE z dyskiem 120gb ? wiadomo że tańszy ale i tak będę miał do dyspozycji około 1000zł. Tak więc przerobiony SLIM czy ELITE ? proszę o wasze opinie. Z góry thx za pomoc !

2. Lotnik421 Xbox One

3. surferj24

surferj24 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gotham City
    ja mam elite i jestem zadowolony jak juz dostaniesz klucz napędu po pierwszej przeróbce to bez problemu poradzisz sobie z wgrywaniem kolejnych flashy

4. szenkx

szenkx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Elite napewno przerobisz... na slima może trafić takiego co na razie nie da się przerobić :)
    To może od razu kupisz 2 konsole :p
    Jedna do oryginałów a druga na przeróbkę ;-)

5. minimaki22

minimaki22 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    hehe 2 to nie za bardzo :D Ale na tej aukcji co podałem jest do przerobienia SLIM także się da , chciałbym usłyszeć kogoś kto ma SLIMA przerobionego i czy jest zadowolony z niego, i jak wygląda przerobienie przerobionego slima :D czy zwiększa to awaryjność konsoli.

Wczytywanie...

Poleć forum