1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

kupno xboxa

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez dawid000, Lipiec 12, 2009.

1. dawid000

dawid000 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    siema
    chce sobie kupic xboxa zflashowanego ixtreme 1.6
    no ale na allegro niema dobrej oferty

zna ktos jakis dobry sklep gdzie mozna kupic zflashowany xbox bez naruszonych plomb, tanio?
    premium mnie interesuje

2. Lotnik421 Xbox One

3. funuman

funuman Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    polecam mobisoft

4. MarchelloPL

MarchelloPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  5. B0bek

B0bek XBOX MANIAK XBOX MANIAK

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Nie mów mi ze na Allegro nie ma żadnych ciekawych ofert jakieś się znajdą a jak nie to tak jak funuman mówił polecam sklep mobisoft

6. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Tak jak koledzy wyżej piszą allegro lub sklep mobisoft, albo w twojej mieścinie tańsze będą :)

7. fryc88

fryc88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tuchola
    Ja premium 60gb 5 czy 6 miesięczne, bez przeróbki kupiłem za równiutko 600 zł. Do tego przeróbka wyszła mnie z dojazdem do Bydgoszczy 100 zł. Jak się chce to się wszystko da...

Dawno wprawdzie nie przeglądałem ofert, ale tam zawsze się trafiają dobre ceny :D

8. funuman

funuman Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0

Ja jeżeli miałbym wybierać między kupnem używanego xboxa premium z dyskiem 60gb i prawdopodobnie płytką falcon a nowym xboxem premium z ix 1.6 60gb dyskiem i płytką jasper to wybrałbym prawdopodobnie o ok. 400zł droższego nowego xbox'a. Czemu? Już tłumacze.

Zanim kupiłem x'a to przewertowałem wszystkie aukcje na allegro, i po licznych analizach (zależało mi na min. falcon płytce, 60gb i ix) doszedłem do wniosku że wole dać 1050zł za pełny zestaw, z gwarancją i wszystkimi bajerami by mieć pewność że konsola jest nowa, i kompletna.
    Nauczyła mnie tego przeszłość gdy kupiłem używanego ps2, koleś napisał że ma 3 miesiące ale konsola wyglądała jakby miała 3 lata, sprzedawca wymigał się z tego tak że chodziło mu że on ją miał 3 miesiące...

Także zależy co dla kogo - jeżeli konsola ma posłużyć na kilka długich lat to wybierz jakiś nowszy model, ale jeżeli konsola ma służyć do 'popykania' okazyjnie to lepiej weź coś tańszego - ja tak to widzę.

Wczytywanie...

Poleć forum