1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno Xboxa360 arcade i kilka pytań

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez samek123, Maj 22, 2011.

1. samek123

samek123 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Otuż chcę kupić xboxa360 z tej aukcji:XBOX 360 ARCADE HDMI TANIO TYLKO 479`PLN GWARANCJA (1623992069) - Aukcje internetowe Allegro i mam kilka pytań.
    -Czy ten xbox będzie się psuł?
    -Czy moge go sam przerobić czy musze go dać do przeróbki?
    -Jeśli będe miał przerobioną konsole to bede mugł od czasu do czasu kupić oryginalna gre i nie bać się o banicje?
    -Czy można do tego podłaczyc kinecta jak będe se chciał kiedyś kupić?
    -Czy macie jakieś uwagi do tej konsoli?
    Z góry dzięki!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    1. Kazdy sprzet elektroniczny kiedys sie popsuje.
    2. Lepiej komus oddac.
    3. Ban jest za flash napedu, a nie za gry.
    4. Jak "se" kupisz wersje z zasilaczem to tak. Kazdy nowy Kinect w sklepie ma ten zasilacz w pudelku.

4. Jax9000

Jax9000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zielona Góra
    Kiedyś też chciałem kupic xboxa z tej aukcji, ale zrezygnowałem z kilku powodów.
    1. To nie jest Jasper, będzie większe ryzyko rroda (zepsucia)
    2. Nie wiadomo nawet jakiego stanu on będzie, oni sprzedają używane konsole więc nie wiadomo jak bardzo są skatowane.
    Na dole aukcji pisze, że to konsole powystawowe, czyli takie które w jakimś sklepie pełniły zadanie atrakcji (tysiące ludzi grających i konsola włączona cały dzień)

5. samek123

samek123 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    To podaj jakąś fajna ukcje w miare tanio

Wczytywanie...

Poleć forum