1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno xboxa360

Temat na forum 'Kupię' rozpoczęty przez takmatentyp, Wrzesień 10, 2014.

1. takmatentyp

takmatentyp Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć:)

tak jak w temacie....co do gier to paluje zagrać fife 15 online + gry na kinekct.. i nowsze :)

Nowa konsola + pady+kinekt ...

jestem zielony z tego,dziecko PC :D

Czytam,czytam dalej forum ale jeśli mógłby ktoś doradzić.. 1000 zł wystarczy ?
    Godne polecenia najwyżej dołożę czy coś niech mi służy:)

Pozdrawiam !

2. Lotnik421 Xbox One

3. Vaiper

Vaiper Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Myślę, że 1k zł powinno spokojnie starczyć. Bierz Slima. Jeśli ma być przerobiona, to szukaj konsoli z emulatorem wasabi lub xkey.

XBOX 360 120GB KINECT 7 GIER - ZOBACZ KONIECZNIE!! (4578456175) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Tutaj masz dobrą konsole nie przerobioną. Mam nadzieję, że używana Ci nie przeszkadza. Od razu parę gier w zestawie. Będziesz mógł sprzedać jakby co ;). Tańszej konsoli o podanych parametrach nie znalazłem. Co do dysku, to myślę że powinien Ci spokojnie starczyć.

1 osoba to lubi.
  4. takmatentyp

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Podoba mi się :)

Na tej będą działać tylko oryginalne gry ?

a co jeśli przerobiona ?

co lepiej wybrać ?

5. Vaiper

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Przerobiona pozwala odpalać gry ściągnięte z internetu (Piraty). Jeśli nie chcesz kupować gier, to bierz przerobioną. Jeśli chcesz grać multi masz do wyboru dwie przeróbki:

1. Lt 3.0
    Jest to przeróbka, która pozwala odpalać gry nagrane wcześniej na płytę. Musisz dokupić odpowiednią nagrywarkę do Pc, i nagrać daną grę na płytę (Lub 2 albo więcej). Koszt jednej płyty waha się pomiędzy 3, a 4 zł.

2. Emulator wasabi lub xkey
    Drugi sposób jest dużo lepszy od pierwszego. Gry zgrywasz na pendraiva, a z pendraiva na dysk zewnętrzny podpięty do emulatora. Zero problemów z nagrywaniem. Kopiujesz i grasz.

Jest jeszcze przeróbka RGH, ale przez nią nie da się grać multi. Tzn. jest jakiś prowizoryczny sposób, ale raczej Cię nie zadowoli.

Wszystko sprowadza się do pytania, czy chcesz mieć gry za free, czy chcesz za nie płacić.

Co do emulatora, to ktoś niedawno miał konsole z nim na sprzedaż. Taki koleś, z fioletowym smokiem na awatarze chyba. Nicku nie pamiętam. Znalazłem też jedną aukcję:
    http://allegro.pl/xbox-360-e-4gb-kinect-20-gier-1-msc-xboxlive-i4579612408.html Co do niej, to jest taki problem, że trzeba będzie dysk dokupić jeszcze. Chyba że masz jakiś dysk zewnętrzny ;)

1 osoba to lubi.
  6. takmatentyp

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Drugi punkt najbardziej mi odpowiada :) I rozumiem,że gry orginalne też ruszą na wasabi lub xkey?

Na allegro Lt 3.0 jest..lecz znalazłem tylko dwie oferty z pkt drugim... ;/ Chyba muszę kupić slim i przerobić ?
    Dziękuj bardzo za wytłumaczenie w prosty sposób :)

7. Vaiper

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Dałem Ci aukcję, z emulatorem już. Lepiej kupić tego, i dokupić tylko dysk. Mniej zachodu. Co do oryginalnych gier, to co do Wasabi, to da się odpalić. Co do xkeya, to nie wiem. Ja sam zamierzam dokupić sobie emulator w przyszłości, jak tylko fundusze pozwolą ;)

Znalazłem tą ofertę z forum, o której wcześniej pisałem. Pomyliłem się tylko co do sprzedającego ;) Tyle że bez kinect, i dysk ciut mały.

http://xboxforum.pl/sprzedam-46/xbox-360-wasabi-hdd-xbox-live-destiny-200766/

A jak chcesz sobie zaszaleć, to proszę:http://xboxforum.pl/sprzedam-46/xbox-360-rgh-dual-nand-wasabi-ixtreme-lite-touch-3-0-250gb-1tb-kinect-masakra-zestaw-200920/

1 osoba to lubi.
  8. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    684
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    Mogę ci sprzedać mojego slim-a 4gb plus dysk 60gb plus lt 3.0 plus wasabi wraz z dyskiem 320gb plus stacja dokująca Unitek, dwa pady z czego jeden nie odpakowany, pełne okablowanie karton itd cena w granicach 1000-1100zl

Wysłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

1 osoba to lubi.
  9. lelusz

lelusz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jesli chcesz to mam xboxa360 slim, 250gb. Ogolnie wszystko co daje producent. ORyginalne pudlo.

Stan oceniam na bd- (biorac pod uwage staz chyba z 2 czy 3 lat ) ma jedynie ryski od przeicerania kurzu i ewentualnie od otwierania zeby przeczyscic go z kurzu.

Pad niestyrany, wszystko ladnie klika i odbija, nawet kropeczki na galkach jeszcze widac;)

Przerobka 3.0 NIEZBANOWANA! No i zestaw gier ok 20 tytulow jako gift w tym naprawde fajne tytuly.

Dodatkowo jeszcze dorzucam headseta firmy Turtle Beach PX21 (ceniona firma) ale z nim jest taki mankament, ze kiedys jak musialem wymienic kable to majster zle polutowal je na stykach i troche odwrotnie gra :D Ale ogolnie do ogarniecia, nie polamany czy cos. Cena samego HS to ok 120zl.

Ja mam to do oddania za 699 zl :)

Jak ejstes nadal zainteresowany to wal na priv uzgodnimy wszystko:)

10. silver1217

silver1217 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Polecam ci zakup jak nie kupiłeś jeszcze slima z wasabi ,bo gdy zakupisz z LT3 to potem będziesz miał następny wydatek na nagrywarkę z iHasem i wydatek na czyste płyty i mordęga z wypalaniem gier :(

11. keramsowin

keramsowin Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
Wczytywanie...

Poleć forum