1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno XO

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez szlovak, Kwiecień 18, 2015.

1. szlovak

szlovak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Łódź
    Witam

Mam xboxa 360, chciałbym kupić XO ale szczerze mówiąc mam wrażenie że po zamianie niewiele zyskam. Co by mnie interesowało to oczywiście BF4 i Deadrising 3 i chyba długo długo nic dosłownie, żadne wyścigi, czy fifa. Do tego BF4 i Deadrising 3 też nie są w full HD. Nie full HD już mam i i tak się gra **********. Mam wrażenie że będę w plecy z wszystkimi grami ze starej z live i kupionymi. Na prawdę jest tego cała masa. Syn gra we wszelkiej maści platformówki Super meat boy (nawet zdobył The Kida, 87 plastrów, ma 7 lat :), no dobra trochę pomagałem ), Minecraft i tutaj XO niczego specjalnie nie pokaże na + . Do tego gry z live na które się zapisałem na XO (bo też można nie mająca nawet XO) będę miał o ile nie sprzedam konsoli. Chyba nie uda mi się przenieść licencji na darmówki XO z live na nowe konto i na XO, trzeba by się nakombinować co niemiara. Jak dla mnie to trochę zamiana siekierki na kijek, co z tego że nowa konsola lepsza, ceny nowych gier też nie są takie fajne. Czy mieliście podobnie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Sae

Sae Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    70
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Mam nadzieje, że dobrze zrozumiałem... Co ma jedno do drugiego? Gry z games with gold xone przypisują sie do konta a nie do konsoli. Wystarczy, że na xone użyjesz konta z 360. Do tych gier potrzeba aktywnego golda.

Jeśli chodzi o gry to z czasem devy porzucą x360 i wszystko co nowe będzie wychodzić tylko na najnowszą generację. W zasadzie już zaczyna się tak dziać. Ceny gier... Wiadomo, co nowe to drogie. Wystarczy poczekać, ceny gier w deals w/ gold na 50-75 procentowych obniżkach wyglądają przyjaźniej. Ewentualnie można kupować z RU/BR store i zaoszczędzić jeszcze więcej. O pudełkach się nie wypowiadam bo jestem full digital. Poza tym XONE ma więcej możliwości niż tylko granie w gry. Jeżeli masz wątpliwości a 360 wystarcza to radziłbym Ci się wytrzymać z kupnem XONE. Z drugiej strony jak nie spróbujesz to się nie dowiesz :) A tak jeszcze odnośnie platformówek itp. Przeważnie to indyki a tego na xone pojawia się mnóstwo.
    Tak nawiasem BF4 w EA Access a minecratf za 5usd jak się ma wersje na x360

Ostatnia edycja: Kwiecień 18, 2015
  4. Kyron

Kyron Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    206
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    To z Tobą grałem w BF3 na Kanałach Noushar.
    BF4 i parę innych gier w EA akces dostaniesz na rok za 80 zł. Różnica spora z BF4 z poprzedniej generacji.
    Battlefield Hardline 10 godzin gratis,zobaczysz czy Cię to zainteresuje.
    Dla syna choćby Peggle2 czy Plant vs Zombies (też z EA akces).
    Wiadomo GameswithGold i konto z x360.
    No i Titanfall.

5. szlovak

szlovak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Łódź
    nie pamiętam Ciebie z BF3, zresztą masa ludzi była.

W sumie ciekawa propozycja z tym EA access, przejrzę sobie, dzięki.

Wczytywanie...

Poleć forum