1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno zawodnika w NBA 2k10

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez neCro, Marzec 15, 2011.

1. neCro

neCro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Wrocław/ LA
    Witam, mam pytanie.
    Jak zakupic jakiegos zawodnika w tybie Association?
    Np chce sciagnac LeBrona do Lakersow, jak to zrobic wiem ze w Trade ale co i jak, prosze o pomoc.
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. haker10103

haker10103 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Jarocin
    W Seasonie mozesz poprostu wymieniac np. Lebron za Steve'a Blake'a, bo nie liczy sie kasa. W Association liczy sie kasa. Nie wymienisz Lebrona, ktory kosztuje np. 200 mln za kogos, kto kosztuje 2 mln. Jezeli chcesz go sciagnac, to wchodzisz w Roster, wybierasz zawodnika (przykladem niech bedzie Barnes) i klikasz 'Trade'. Potem wybierasz kogo chcesz z obojetnie jakiej druzyny (niech bedzie Lebron). Masz przy obu czerwone znaczki, co oznacza ze cos nie gra - pewno hajsu za malo. Mozesz dac jeszcze kogos tam - np. Barnes i Blake i wtedy zobaczyc. Przy takim czyms czerwony znaczek moze oznaczac, ze Heat maja za duzo zawodnikow. Mozesz tez dawac picki w rundach danego draftu :p
    Mam nadzieje, ze troche pomoglem :)

4. Blood.

Blood. V.I.P V.I.P

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Klauzule wymian z NBA.
    Kontrakty wymienianych zawodników muszą byc równe, bądź nie odbiegające od siebie na sumę bodajże miliona.
    Jeżeli twoja drużyna ma dodatni salary cap, możesz ściągnąc droższego kolesia za mniej opłacanego, jednak AI w grze nie pozwoli Ci na ściągnięcie w taki sposób gwiazd.
    Gwiazdy ściąga się umiejętnie dobierając kontrakty, drafty,dobrze rozgrywając free agency.

Gra jest w tym aspekcie nierealistyczna. Spędzając 30min na umiejętnym wymienianiu ludzi (pozyskujac graczy z większą ilością gwiazdek (w trade finderze)), można przygotować drużynę pod overall 90+.
    Trzymaj gwiazdy na dlugich kontraktach, resztę na jednorocznych (gwiazdy to Ci z dużą ilością gwiazdek, nie Ci co mają największy overall rating).
    Wymieniaj się za jak najmłodszych graczy z jak najlepszym potential (Ci poniżej b- baardzo rzadko są przeze mnie brani do druzyny, jedynie jako zapelniacze).

Jak chcesz miec git druzyne to musisz celowac w nich:
    Ellis (GSW bodajze), Curry, Mayo (MEM),Gay(MEM), Beasley(MIN), Favors(SAC), Griffin(LAC), Jennings (Bucks), Turner (PHI)
    Unikaj:
    Amare Stoudamire (nie pamietam dokladnie nazwiska), Igoudala (PHI), Nash,Hill (obaj PHX), Jefferson (UTH), Joe Johnson (ATL)
    Przydają się do wymian:
    Granger (IND), Horford (ATL)

Wiecej nie pamietam, wymieniaj sie powoli zwiekszajac gwiazdki calej druzyny. Wymieniaj się draft pickami z druzynami ktore nie wejda do playoffs (slabiakami), oddawaj 2nd draft picki (totalne dno mozna z nich jedynie wydraftować).
    Bij się o najlepszych w free agency (w postseason nie przedluzasz kontraktow slabiakom i dzieki temu masz pole do popisu we free agency (jezeli wydraftujesz jakas kupe, nie podpisuj z nim kontraktu).
    Na decyzje gracza poza oferta wplywu nie masz, a jest ona w duzym stopniu random, jak zasaveujesz we freeagency i po odrzuceniu kontraktu przez gwiazde wyjdziesz bez zapisywania, wejdziesz i znow zaoferujesz, masz szanse, ze podpisze).

Ogółem wraz z gwiazdami i gwiazdami z draftu bez problemu robisz taką drużynę, że najslabsi mają 4*. Ponad 90 overall, ktory z roku na rok rosnie.

A i patrz tez na staff, czesto trenerzy biora kupe kasy, a mozna ich wymienic za podobnych i tanszych. Punkty zarobione w trakcie sezonu wydawaj jedynie na najlepszych, podnos ich topowe statystyki.

W sumie nie spojrzalem,ze chcesz do 2k10 a nie 11. Ale masz na przyszlosc i innym sie przyda.

5. mojer

mojer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Podłącze się pod gre... czy jest możliwe zaaktualizowanie składów do instniejących w tym sezonie. Np Lebron w Miami, MG w Phoenix itd. Wczytuje roster ale nic nie daje,

6. haker10103

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Jarocin
    #Blood, co do Amar'e sie nie zgodze. Wg. mnie najlepszy silny skrzydlowy w tym NBA, dobry rzut i dobre wejscie pod kosz. Co do reszty - Ellic sie przydaje, Curry tez (chodzi Ci o Eddy'ego Curry - centra?), Jennings i Gay tez dobre wybory. Fajnie sie tez gra Carmelo Anthonym, jak ogarniesz jego rzut, to masz celnosc na mecz po 8/10 :p
    btw. gram przewaznie Nowym Yorkiem, wiec moze dlatego chwale ich zawodnikow, bo wiem jak graja i mozna nimi ubic przeciwnika :p

7. Blood.

Blood. V.I.P V.I.P

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Stephen Curry bodajze tak, z Golden State (nie pamietam bo dawno nie gralem).

To jest poradnik do nba 2k11 jakby co.
    Stoudamire jest dobry, ale traci gwiazdki (a co za tym idzie mniej za niego mozemy ugrać). W 2k11 da się uzbierać zespół z zawodnikami o kontraktach do 13k (Curry albo Ellis ma 4 letni o tej samej stawce co jest mega bonusem).

Jeżeli nie chcemy zbudować zespołu superstarow w ktorym 5* gracze nie beda sie miescili nawet do role player, rownie fajnie (nawet fajniej) gra sie zwyklymi zespolami. Moja metoda sprowadza się do uzyskania konkretnych graczy, wiec troche nudna staje się gdy gramy tymi samymi ludzmi tylko zmieniajac teamy.

Z malo gwiazdorskich graczy, jako centra lubie Odena (C z Portland). Dobry blok i silny finisz pod koszem.

8. neCro

neCro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Wrocław/ LA
    Juz raz probowalem wymienic zawodnika.
    Artesta za Lebrona. Ale przy moim okienku w "Trade" jest zielona lampka a przy Heatsach czerwona, czy tam na odwrot juz nie pamietam :D
    No i nie moge dokonac wymiany, a cena tych zawodnikow jest podobna, ilosc gwiazdek chyba rowniez.

btw. chodzilo mi o 2k11, źle zatytułowałem temat.

9. Blood.

Blood. V.I.P V.I.P

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dodaj jakiegos bardzo taniego gracza w heat. Jak sie nie zgadzaja sumy probuj dodac jakiegos albo od siebie, albo od druzyny przeciwnej.

Artesta za Lebrona raczej nie wymienisz tak btw, system akurat jest tak ustawiony, ze wymieni sie za bardzo porownywalnego gracza, badz tez dwoch dobrych za jednego bdb.

10. haker10103

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Jarocin
    Szukalem jakiegos dobrego i taniego SG, bo Fields ma bardzo slabego difa i na np. Kobe'go, Ellisa czy Wade'a za slaby jest. Wymienilem sie z Nowym Orleanem - Willie Green i DJ Mbenga do mnie. Green jednak nie spelnial moich oczekiwan i zrobilem interes zycia - Green i Mbenga do Lakersow, a do mnie Shannon Brown i Steve Blake :D Brown gra idealnie tak, jak chcialem. Dobrze 3 rzuca (2-3 w pierwszym meczu), dobrze pod kosz sie wpiernicza (jego pierwsze punkty, to dunk od tylu miedzy dwoma obroncami :p ). Blake tez niezle zagral, 2 przechwyty, 4 asysty i jedna trojka.

Wczytywanie...

Poleć forum