1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno zbanowanego arcade z 2008 i przeróbka chłodzenia, warto?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Ezio21, Wrzesień 17, 2013.

1. Ezio21

Ezio21 Banned Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Hej,

Kolega chce mi sprzedać zbanowanego arcade z 2008 roku. Jako, że naczytałem się iż te wersje się przegrzewają to mogę im to chłodzenie przerobić, mam już trochę doświadczenia z przeróbkami w laptopach i jestem obeznany z lutownicą. Nie mam zamiaru na nim grać po necie. Jest przerobiony na LT 3.0.Pozostaje jednak podstawowe pytanie, czy za 270 zł WARTO? Mam nadzieję, że mi pomożecie.

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Imperial BoRo

Imperial BoRo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    może lepiej za 600zł dorwać jakiegoś z rgh na allegro ?

4. Krycha1987

Krycha1987 Banned

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jak to cały komplet z płytą Falcon za 270zł to się opłaca, skoro rozgrywki sieciowe cię nie interesują to bierz śmiało. Za to nikt tobie nie wywróży czy nie padnie.

5. Ezio21

Ezio21 Banned Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    No jednak między 270zł a 600 zł to jest różnica ponad 2x. Wiem, że z allegro można wyrwać slima z RGH ale trochę żydzę kasę :)

EDIT:: Płyta Opus

6. Krycha1987

Krycha1987 Banned

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Opus to ubogi Falcona, jeżeli wierzyć wiki to wymieniali je za popsuje xenony. Nie posiada hdmi i to tylko tyle. Targuj się :p

7. Ezio21

Ezio21 Banned Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dzięki

Wczytywanie...

Poleć forum