kupno zbanowanej konsoli

KunKwat

Banned
Witam zainteresowany byłbym kupnem zbanowanej konsoli (ze względu na niższą cenę)
Mogła by też być przerobiona. rok produkcji minimalnie 2009.
Dysk może ale nie musi być!
Do wydania mam 400 zł. (za drugie 400 będą gry :)
Gdyby ktoś miał na sprzedaż proszę o kontakt. Najlepiej na GG:12944698
 

_PlamKa_

Użytkownik
Użytkownik
ee tam lepiej kup nową konsolę za 700 zł , ja tak zrobiłem a śmigaj na używanych grach.
 

Karox

Świeżak
Świeżak
Poszukaj na allegro... Ale też bym radził kupno nowej konsolki dołożysz 300 zł i masz nowy sprzęt...
 

yaro555

Użytkownik
Użytkownik
Dokładnie, lepiej nóweczke i używane gry, masz gwarancje przynajmniej!!
 

mihcal5

Banned
poza tym słyszałem że po przerobieniu konsola "łatwiej się psuje"
 

szpodek

Użytkownik
Użytkownik
nie kupuj zbanowanej. lepiej dołożyć i kupić sprawną nie zbanowaną
 

KunKwat

Banned
Ale w necie i tak nie będe grał. A żeby kupować nowe gry po 200 zł też mnie nie stac więc. Może być zbanowana bo niezzrobi mi to różnicy a cena będzie niższa. A nawet gdybym kupił nową i tak bym przerobił.
 

maker3

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Też chciałem kupić zbanowana, myślałem, że będzie taniej. Ale ludzie nie zwracają na to uwagi lub im to obojętne, bo ceny były takie same jak niezbanowanych.
 

dav10

Użytkownik
Użytkownik
Kiedy kupisz nową to przynajmniej masz pewność, że wszelkie modyfikacje, które wprowadzisz to zrobiłeś ty, a nie jakiś koleś. Po drugie konsola może mieć jakieś usterki. Podsumowując odradzam zbanowaną i polecam kupić nową. :)
 

Sir Dejv

Użytkownik
Użytkownik
mihcal5 @ Sranie w banie, chyba sobie kpisz. Co ma flashowanie napedu do partycji xboxa ? tyle co piernik do wiatraka. A co do tematu to kup nowa i przerob ;D.
 

rs.pect

Użytkownik
Użytkownik
Witam zainteresowany byłbym kupnem zbanowanej konsoli (ze względu na niższą cenę)
Mogła by też być przerobiona. rok produkcji minimalnie 2009.
Dysk może ale nie musi być!
Do wydania mam 400 zł. (za drugie 400 będą gry :)
Gdyby ktoś miał na sprzedaż proszę o kontakt. Najlepiej na GG:12944698
Co? Nie opłacałoby się grać na piratach? Ban odcina ci Xbox Live...
 

bogdan6120

Użytkownik
Użytkownik
mi tam się wydaje jak byś znalazł jakoś konsole za 200zł (okazje) to bierz ale uważaj ja z kolesiem się omówiłem z tego forum na konsole za 200zł wysłałem mu kasę za przesyłkę i od tygodnia się nie odzywa.
 

FaHaC

Użytkownik
Użytkownik
porażka kup se lepiej nową za 800 i gry sciągnij z XBL praktycznie za darmo bo największa radość płynie z gry przez neta :)
 

shibby20

Użytkownik
Użytkownik
ze tak powiem: bzdury gadacie.

Tez mialem taki dylemat. Kupilem zbanowanego falcona arcade, do tego dysk WD przerobiony własnorecznie, instalacje gier na dysk odblokowalem sam, do tego obecnie LT+ (wczesniej 1,6) i konsola od 1,5roku smiga bezblednie.
Miesiac po mnie kolega kupil jaspera elite z MM i też przerobił bo nie gra po necie.

Różnicy miedzy konsolami nie widze zadnej prócz takiej że mnie na tamte czasy komplet kosztował 700zł (konsola 500 + dysk + obudowa do dysku) a kolega dał 1300zł

Tak wiec wracajac do tematu: skoro kolega pisze ze nie bedzie gral po necie to po kiego wafla usilnie piszecie o xbl, sciaganiu gier z neta, graniu na oryginalach itd.

Moje zdanie jest takie: jesteś zdecydowany NIE GRAC po necie to bez sensu kupowac oryginaly, tym bardziej ze i tak chcesz konsole przerobiona. Trafisz na okazje z dyskiem bo dysk na dluzsza mete to koniecznosc to kupuj nawet zdanowana. Jedyne co robi BAN to uniemozliwia gre po necie. Zadnych wiecej szkód nie robi (no ew jezeli liczyc to jako szkode to uszkadza profil gracza tak by dzialala tylko na danej konsoli, na innej nie zadziala).
 

KunKwat

Banned
A jeśli kupił bym nową konsole i chciał przerobić to czy kupić Slim czy może inną wersje.
I czy Slim da się wgl przerobić?
 

bogdan6120

Użytkownik
Użytkownik
slimka jeszcze nie ale prace trwają
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
a może lepiej poszukaj sobie konsoli podatnej na jtag.............
 
Ja na Twoim miejscu kupiłbym falcona nie zbanowanego za podobną cenę używanego, każdy radzi nowego, ale przecież 300zł na ulicy nie leży i może akurat On nie ma kasy na nową konsolkę, w Polsce nie jest jeszcze dobrze rozwinięty rynek zbytu, ale to się zmieni, w innych państwach (Niemcy, Wielka Brytania) rynek zbytu jest rozwinięty i ludzie kupują najczęściej używane rzeczy, znam kilka osób co sądzi, że nie warto kupować nowej konsoli, że musiałby upaść na głowę, żeby kupić nową konsolę, więc uogólniając KUP UŻYWANĄ KONSOLĘ niekoniecznie zbanowaną ; )
 

speedwaypoland

Banned
Użytkownik
Jedyne co robi BAN to uniemozliwia gre po necie.
no i utrata gwarancji tez :) O tym zapomniales :)
 

pablo198181

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
XBOX 360 + dysk 120GB + dodatkowy pad - stan IGŁA (1404333644) - Aukcje internetowe Allegro

Konsola bez bana. Gorąco polecam :) W razie info: Paweł tel: 665959698
 

Do góry Bottom