1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno zestawu - a teraz co dalej?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Pacior987, Listopad 28, 2013.

1. Pacior987

Pacior987 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kraków, Poland, Poland
    Witam was serdecznie, w miniony weekend kupiłem na aukcji Xbox-a 360 slim. Chciałbym was zapytać czy posiadając tyle informacji co w aukcji jesteście wstanie mi powiedzieć czy żeby np: pograć w GTA V mam coś aktualizować, zmieniać itp.? Czy tylko po prostu wypalić na płytce GTA i grać grać grać:biggrin:

Link do aukcji: Xbox 360 Slim 250 GB Kinect 2 Pady Nagrywarka GRY | eBay

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jeżeli sprzedawca mówi prawdę to nie musisz nic wgrywać, wystarczy wrzucić content z DVD1 na dysk a DVD2 wypalić :)

1 osoba to lubi.
  4. Pacior987

Pacior987 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kraków, Poland, Poland
    Uff... no to się ciesze :friendly_wink: Czyli jest coś co w najbliższej przyszłości trzeba będzie zaktualizować, chodzi mi bardziej co mam śledzić (ew. jaki dział) żeby być na bierząco i nie dostać bana z własnej głupoty albo nieświadomości

5. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Co do nagrywania to tutaj masz bardzo dobry poradnik:
    http://xboxforum.pl/artykuly-31/tut...ouch-3-0-najlepszy-artykul-edycja-3-a-120365/
    Przeczytaj dokładnie FAQ a też niektórych rzeczy się dowiesz.
    Jak nie dostać bana z własnej głupoty?
    - Jeżeli wyjdzie jakiś release gry przed oficjalną premierą to nie graj online, bo możesz bana wyłapać.
    - Nie graj w gry online nie dostępne w naszym regionie

Jak wypalasz iHasem to problemów nie powinno być, bo ihas nagrywa kopię 1:1, więc możesz być spokojny, banów za LT nie było podobno od 4 lat.

Wczytywanie...

Poleć forum