1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno ?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez KomboteR, Grudzień 29, 2008.

1. KomboteR

KomboteR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Świętochłowice
    Witam mam do was pytanko bo zastanawiam sie nad kupnem konsoli xBox 360 Premium 60GB no i wogole sie nie obchodze w tym że jedni mowią że sa nowe procki stare sie grzały i psuły i teraz to wogole niewiem .... dwa kupic przerobionego ? oczywiscie chce pograc na necie głównie dlatego kupuje konsole xBox 360 . prosze was o pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. MTTy2k

MTTy2k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Nowe konsole w sklepie mają ulepszone chłodzenie, są praktycznie bez awaryjne. W większości sklepów kupisz najnowszą możliwą wersje konsoli bo Xboxy szybko schodzą ze sklepowych półek. Na twoim miejscu nie kupowałbym przerobionego, teraz można już flashować napędy LiteOn, więc możesz przerobić każdą konsole i wyjdzie Ci taniej. Grając na necie musisz dobrze przygotować kopię gry na przyszłość jak już kupisz tutaj masz do tego poradnik.

4. pat112

pat112 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wczoraj kupiłem Xbox 360 60gb w MediaMarkt(Wrocław) za 999zł w zestawie była gra Call of Duty World at War. Kolega już mi proponował przeróbke x za 79zł. A jak sie dzisiaj dowiedziałem po przerobieniu nie traci sie gwarancji. Ale wybór nalezy do Ciebie.

5. S3Bols

S3Bols Guest

pat112 a ten kolega przerabia sam czy ma jakiś sklep czy jak? bo ja tez z wrocławia i bym może przerobił. ile masz gwarancji na konsole ?

6. KomboteR

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Świętochłowice
    MTTy2k a ty np według swojego uznania przerobilbys teraz konsole czy nie ? niepytam jaka masz ale jabys niemial jeszcze x ?

pat112 nie traci sie bo wgrywa sie softa do napedu z tego co wiem i daje sie nowe orginalne plomby na konsole tez tak slyszlem ...

czytajac czytając dowiaduje sie coraz wiecej co sądzicie jeszcze o tym ?
    iXTREME 1.5 czy konsola z ową przerobką da możliwość grania na necie ?

7. janek418

janek418 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Słupsk
    ixtreme 1.5 daje mozliwosci grania po necie (podobnie jak poprzednie wersje), jest w chwili obecnej najbardziej "bezpieczna", lecz i tak nie gwarantuje 100% pewnosci ochrony przed banem.

8. KomboteR

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Świętochłowice
    a ma ktoś tutaj ixtreme 1.5 i czy gra po necie jeśli tak to jak długo i jak nagrywa płyty ?

9. S3Bols

S3Bols Guest

ixtreme 1.5 wyszedł chyba 23 albo 24 grudnia więc ...

10. KomboteR

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Świętochłowice
    na dzien dzisiejszy o przerobce 1.5 wiem tyle że jak kupujemy nową konsole w MM to nie podłączamy do neta !! idziemy przerabiać (w moim przypadku będą to katowice) do jakiegos serwisu wgrywają nam tego 1.5 i dopiero wtedy podlączamy do neta rejestrujemy i można grać ... koleś ktory zajmuje sie tym w katowicach daje 24 m gwarancji że nie bedzie bana !! jeżeli bedzie on postara sie to odwrocic !! prawdopodobnie ma byc to bdb przerobka że prawdopodobność bana spada do minimum, oczywiscie przy przerabianiu nie zrywa sie plomb i nie traci sie gwarancji producenta, otrzymuje sie naped LiteON z szarą (tak jak orginalnie) tacką !! pozdrawiam KomboteR

11. janek418

janek418 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Słupsk
    czy to znaczy, ze jak kupie konsole i podlacze ja do internetu np. zeby sciagnac jakies demo a dopiero pozniej przerobie to ryzko bana sie zwieksza?

12. KomboteR

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Świętochłowice
    janek418 bardzo prawdopodobne bo rejestrujesz konsole na orginalnym napedzie, a po przerobce jest np inny naped i inny soft i w necie bedzie juz widac ze bylo cos kombinowane. To jest wersja jednego z moich kumpli ktory zrobil tak jak mu kazał ten serwisant z katowic jak narazie nie narzeka dziala mu neta na piratach i smiga jak trzeba.

13. KomboteR

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Świętochłowice
    hmm no ładnie ładnie czekamy do 22 stycznia na obniżke microsoftu i bedzie super :)

empik.com - Xbox 360 Premium Pro 60 GB - Microsoft- 849.99zł

aktualnie za 850 zł nowy Premium 60 GB

a znow u producenta za 899 zł

http://www.xbox.com/pl-PL/hardware/compare101.htm

Wczytywanie...

Poleć forum