1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupowac czy czekac?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Artifcb, Grudzień 18, 2011.

1. Artifcb

Artifcb Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam (co prawda na forum jestem juz jakis czas, ale mialem spora przerwe)

Poprzedniego Xboxa dokatowalem w wakacje i poszedl na sprzedaz, teraz udalo sie zgromadzic troche gotowki i zamierzem znowu nabyc ta konsole. Na pewno chce slima, mam dosc uzerania z awariami FATa. Poczytalem sobie troche forum i widze, ze teraz znacznie wiecej komplikacji z przerobkami niz kiedys :(. Jestem zainteresowany wersja slima arcade stad moje pytanie, czy kupowac juz teraz (na allegro za 739zl znalazlem aukcje ze sztukami z data produkcji marzec/kwiecien/maj 2011) czy sie wstrzymac? Wszystkie sztuki z taka data produkcji sa do przerobienia?

2. Lotnik421 Xbox One

3. surferj24

surferj24 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gotham City
    z marca na pewno

4. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Ja myśle że już dużo nie stanieją, wszystkie nie są do przerobienia do sierpnia 2011 możesz brać później są nowe napędy których narazie nie idzie przerobić..

Wczytywanie...

Poleć forum