1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupowanie gier - karta podarunkowa, a karta płatnicza

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez respublikamroja, Luty 1, 2014.

1. respublikamroja

respublikamroja Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    mam pytanie odnośnie płatności. Na moim koncie Microsoft mam 46 zł (był to bon/karta podarunkowa MS), ale chciałem kupić grę za 119 zł. Czy jak podepnę kartę płatniczą to będę mógł zrobić tak, że 46 zł pobierze mi z konta MS, a resztę z karty?
    Jak mam zrobić aby zeszło mi z tego konta na grę, ale z opcją dopłacenia reszty z karty płatniczej?
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Herostrates

Herostrates Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Paczków
    NIe jestedm pewnien, ale z tego co mi wiadomo nie można zrobić tak że reszte dopłaci się z karty płatniczej. Ale na 100% pewien nie jestem.

4. ixikus

ixikus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie da rady tak zrobić, niestety. Albo płacisz kartą albo dobijasz do kwoty podarunkowej kolejną "zdrapkę".

1 osoba to lubi.
  5. respublikamroja

respublikamroja Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Okej, dzięki za pomoc. Czyli jak kupię zdrapkę to dobije mi tę kwotę do konta MS? Karta podarunkowa jest przypisana do tej samej puli co zdrapki rozumiem?
    Żeby nie było, że zasilę sobie konto zdrapką, a kwota pojawi się w jakiejś innej zakładce "metody płatności" :)

6. ixikus

ixikus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Raczej to samo :

Microsoft Store: karty podarunkowe z doł‚adowaniami już dostę™pne w Polsce | Microsoft doł‚adowania - karty upominkowe Microsoft Gift Cards w Polsce

Te kart mają na celu zastąpienie MSP ( a raczej ich zamianę na walutę) bo wiadomo, że niedługo jak zapasy się wyczerpią to ich już nie będzie.

Wczytywanie...

Poleć forum