1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupowanie gier używanych

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dani19, Luty 10, 2010.

1. dani19

dani19 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Krynica
    Witam!

Czy przyglądał się ktoś może licencji gier na Xksa. Czy można sprzedawac (w świetle licencji) gry używane.? W sumie M$ nie zarabia jeśli ktoś kupi grę uzywaną.

Taka refleksja. Używki z reguły kosztują połowę ceny sklepowej.
    Moim zdaniem jest to alternatywa dla piracenia konsoli. Gry można kupic ok rok po premierze za ok 40 zł więc to nie jest dużo a granie na XBL bezcenne.

Na Steam się zabezpieczyli mianowicie gra jest przypisana do konta. A na jedym koncie jest kilka gier. Można zakładac osobno konto dla każdej gry, ale nikt tak nie robi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Zdecydowanie jest to dobra alternatywa. Ja najczęściej gry wyporzyczam lub kupuje. Ale jeżeli trafia się gra, która mnie średnio interesuje, ale mógłbym pograć to kupuje używki.

Wole to niż piraty.

4. sultan-kosmitow

sultan-kosmitow Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dlaczego sprzedawanie używek ma być nielegalne???? Skoro kupuje takie gierki na allegro od kolesia który ma firme i tysiace komentarzy to raczej jest to legalne. Przecież ktoś by taką firmę ścigał albo admin wycofał aukcję, tak jak to teraz robią z aukcjami o przerabiane konsol. NIE PRZERABIAM NIE KRADNĘ !!!

5. Marcin88o

Marcin88o Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    WMG
    Niby dobry tok rozumowania, lepiej odczekać parę miesięcy od premiery i kupić grę nawet za pół ceny, ale to oczywiście nie jest na rękę producentom i M$, bo drugi raz nie zarobią na tym samym...

6. gaikos

gaikos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Mediolan
    Ja jak najbardziej to polecam, trzymam się tego liniowo, niektóre gry mam za śmieszne pieniądze FIFA 08PL (17zł z przesyłką), Tony Hawk Project 8 (28zł z przesyłką) itd. ;], płyty w stanie bdb. kilka drobnych rysek.

7. Rooness

Rooness Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Że tak to ujmę... wtf? Owa refleksja przebrnęła (zapewne) przez 99,9% mózgów osób, które kiedykolwiek miały styczność z pecetem lub konsolą...

Nie znam się na licencjach to fakt (mało kto je czyta), ale idiotyzmem było by wydawanie zakazu na używane gry- w końcu oryginał nadal oryginałem pozostaje, tak więc nabywasz do posiadania tej gry wszelkie prawa w momencie jej kupna/odkupienia...

Wczytywanie...

Poleć forum