1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupowanie gier w innej lokalizacji

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez trampek, Maj 10, 2015.

1. trampek

trampek Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Mam pytanie. Wiadomo, że polski sklep xbox nie należy do najtańszych, wie ktoś jak wygląda np. kupowanie gier w innej lokalizacji? Chodzi mi o to, że przełączam w konsoli lokalizacje na USA, i mogę kupić w dolarach co zawsze wychodzi taniej niż w pln, czy po zakupie i przełączeniu znowu na Polskę wszystko będzie działać i będę mógł w dany content grać?

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Tak będzie działać. Tylko nie pomyl się adresie billingowym (M$ zablokuje Ci karte)

4. trampek

trampek Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    No właśnie, na nowo trzeba dodawać kartę, bo do lokalizacji PL mam przypisaną, a jak ustawie USA to nic nie widać, trzeba dodać kartę ponownie..

5. kamilf1987

kamilf1987 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ok. Czyli z tego co piszecie wystarczy zmienic lokalizacje - np na USA dodac ponownie polska karte z danymi na polske i wtedy juz mozna kupic taniej?

6. akak

akak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zgierz
    Odświeże trochę temat.

Wpadłem w posiadanie gift cardu 50$ i chciałbym go zrealizować. Zmieniłem lokalizacje na USA, zrealizowałem kod na 50$ ale nadal nie mogę kupić żadnej gry, bo woła o adres.

Taki adres jest sprawdzany? Czy jak wpisze np adres wujka ze stanów, to może mnie to narazić na jakieś problemy? Ogólnie - jak to obejść?

7. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Wpisuj śmiało ja ostatnio wpisywałem adres wujka z Indii ;)

akak lubi to.
  8. saygon

saygon Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Gdansk, Poland, Poland
    A to dziwne, bo ja po takim myku nie mogę pobrać ponownie gry...

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

9. -=SETH=-

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Mi tam działa wszystko.

saygon lubi to.
  10. JeDaj

JeDaj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    A czy ktoś wie jak wygląda sprawa posiadanej gotówki na koncie i zmiana regionu? Mam konto PL, mam na nim ze zdrapek jeszcze jakieś 100zł. Co się dzieje z taką kwotą przy zmianie regionu? Znika? Znika i pojawia się ponownie jak wrócę z regionem do PL? Ktoś ma jakieś sprawdzone informacje? Nie chciałbym stracić tej 100 na rzecz "tańszych" zakupów.

11. saygon

saygon Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Gdansk, Poland, Poland
    Gotówka nie przechodzi na inny region.

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

JeDaj lubi to.
  12. maker3

maker3 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    72
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Kasa powinna być cały czas na polskiej części konta. Jak wrócisz, to będzie ponownie do dyspozycji.

Na billing.microsoft.com albo account.microsoft.com widać dodane środki płatności w każdym regionie.
    Wysłano z Nokia Lumia 920

saygon i JeDaj lubią to.
Wczytywanie...

Poleć forum