1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupowanie gier za 1/4 ceny z kontami XO

Temat na forum 'Pomoc Pytania Problemy' rozpoczęty przez marcoss18, Wrzesień 29, 2016.

1. marcoss18

marcoss18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam. Domyslam sie ze taki temat mógł już być dziesiątki razy, ale nie znalazłem odpowiedniego pod moje pytania.
    Otóż:
    Na alledrogo można kupić np NFS 2015 za ok 44zł gdzie normalnie kosztuje on ok 120zł w górę.
    Kupując na takiej aukcji, kupujemy konto z tą grą.
    I tu pojawia się pytanie..
    Czy kupując takie konto, następnie logując się danymi z tego konta na mojej konsoli, i pobierając tę grę, będę ją miał dożywotnio na swoim własnym koncie? Czy po okresie "gwarancji" (14-90 dni) wygaśnie mi i zakupione konto i gra ?

Kupiłem dawno temu Forze 6 za 90 zł gdzie wtedy nawet wersja cyfrowa kosztowala 200 i nie mniej. Tyle że wtedy zakupiłem jakiś kod z czterema grami gdzie jedna była do wyboru. Wszystko odbywało sie 100% legalnie.

W tym przypadku kupujemy jakieś konto i z niego pobieramy gierkę. No i czy ta gierka bedzie na naszym koncie dożywotnio i będę mógł w nią grać bez jakiegos ograniczenia czasowego ?

Prosze o odpowiedź, a jeśli ktos zna temat identyczny (podkreslam - identyczny, bo podobnych jest duzo), to prosze o odesłanie mnie tam.

Pozdrawiam!

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1259
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Są to konta gdzie gry kupiono z kradzionych kart kredytowych, gry mogą zniknąć ale nie muszą.

Ja to traktuje jako wersjie demonstracyjną.

To co kupiłeś to był voucher, trafiło ci się.

4. marcoss18

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Wiem, trafiejka fajna byla.
    Powiedz mi tylko, czy wtedy taka gierka zostaje na moim prawdziwym koncie czy na tym przypisanym? Bo to przypisane to chetnie od razu usunałbym po sciagnieciu gry

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Gra jest na koncie na którym kupujesz grę. Blokada konta=blokada gry

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

6. marcoss18

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    A jeśli sprzedawca ma cos takiego napisane pod swoja aukcja:

" PROSTA INSTALACJA

-ZALOGOWAĆ SIĘ NA OTRZYMANY PROFIL

-USTAWIĆ PROFIL JAKO DOMOWY

-WEJŚĆ W ZAKŁADKĘ GRY DO INSTALACJI

W ZAKUPIONE U NAS GRY MOŻESZ GRAĆ BEZPOŚREDNIO NA SWOIM PROFILU, BEZ POTRZEBY LOGOWANIA SIĘ NA OTRZYMANE KONTO !

W DOWOLNYM MOMENCIE MOŻESZ POBRAĆ GRY PONOWNIE . "

Oznacza to, ze gra bedzie na moim profilu a ten jego profil - ktory kupuje, moge usunać, a gre dalej bede mial?

bajka02 lubi to.
  7. krzys1190

Polubienia:
    1259
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jak profil zostanie zablokowany czy gra z niego usunięta to ci ta gra przstanie działać.

Na tym profilu grają 2 osoby jedna daje na domowe a druga się loguje w tle.

8. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Na swój profil nie dostaniesz tej gry nigdy w życiu, bo nie da się przenosić gier na XO na inne profile. Tak jak Ci poprzednicy napisali. Kupisz takie konto i nie wiesz ile Ci to będzie działać. Jeśli MS zablokuje grę na tamtym koncie to Ty już nie zagrasz sobie w to (stracisz grę, licencję do niej), bądź sprzedawca za 3 miechy odsprzeda te konto komuś innemu, a Ty zostajesz z niczym ;) Konto może przestać działać, ale nie musi. Po prostu ustawisz konto domowe na tym kupnym i nie musisz się na nie logować, bo będziesz grał na swoim. Jak się coś z profilem stanie to wtedy tracisz grę i tyle. Swoją drogą warto Ci brać takie konto skoro kupisz EA Access za 80zł na rok i tam masz na legalu tego NFSa i do tego jakieś 19 innych gier, pełnych gier.

9. krzys1190

Polubienia:
    1259
    Punkty za osiągnięcia:
    113

Coś takiego ci wyskoczy ;P

BialyGTi i kuleczka91 lubią to.
  10. Bass_Jack

Bass_Jack Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    A czy wiecie może czemu nagle z allegro zniknęło większość gier sprzedawanych jako konta? Jakaś grubsza akcja microsoftu?

Wczytywanie...

Poleć forum