1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupowanie i rozliczenia w XBL

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez adri991, Grudzień 22, 2013.

1. adri991

adri991 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam!
    Chciałbym kupić grę w XBL. Mam wpisaną kartkę Master Card i jak chciałem zakupić grę przez komputer to występował problem:O nie... to nie powinno było się zdarzyć.

Wydaje się, że wystąpił błąd w systemie.

date: 2013-12-22 08:45:04
    code: 3FF3BAA4609B73
    s: g0aK/okZOj2d5J1Xjfw/mw==
    id: 4fdb7e28-0a36-4b1b-8f6d-c7af4f4c64ee
    req: a467d405-2c4d-4546-8b03-92689c04c757

A jak przez konsole to najpierw wystąpił błąd że coś tam z kartą kredytową a za kolejnym razem udało mi się zakupić przez konsole. I teraz pobierze z karty którą wpisałem? Bo jak patrzę na konto to do tej pory nie pobrało a w rozliczeniach w koncie xbox jest napisane że zakupiłem grę. A że dzisiaj jest niedziela to pobierze z konta dopiero w pon?? Proszę o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. barycz

barycz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Grodzisk Mazowiecki
    Pobranie z karty to nie przelew pobierze za jakiś czas dopiero ;)

Wczytywanie...

Poleć forum