1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupowanie Konsoli, Jaką I Gdzie

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez SobiX, Grudzień 6, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. SobiX

SobiX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    Witam jestem tu tzw: "Świeżakiem" i chciałbym z wami porozmawiać o XboX-360

Na wstępie chciałbym się przedstawić. Jestem Kamil z Łodzi i w nowym roku mam chęć kupić konsole pierwszy raz w życiu nie wliczając dawnych "Comandor" i "Pegasus" tylko coś z prawdziwego zdarzenia ;)

Chciałbym sobie po 8nastce kupić sprzęt do zabawy, czyli Xbox360
    chciałbym, żeby taka konsola starczyła mi na długo, czyli chyba najlepszym byłaby Elita?, bo jednak jest najnowsza.
    Też chciałbym się dowiedzieć na ile taka konsola mi starczy w sensie gier, do kiedy produkują, słyszałem bodajże że do 2015, ale nie wiem czy to prawda.
    Jak chodzi o kasę mam do przeznaczenia chyba 1300zł . Jak chodzi o TV to mam Panasonic Viera 32" chyba już 3 rok mam więc za bardzo nie wiem jaki to jest model poboczny ale wygląda mniej więcej tak ... http://www.nowetrendy.pl/admin/html/images/newsy/panasonic_37PV70F_D_1_EU.jpg

I myślę chyba o przerobieniu ponieważ ceny gier są zbytnio za drogie więc, wydawanie co miesiąc, czy dwóch po 200+ zł to dużo.
    Wiem, że przerobienie konsoli grozi Banem w XBL, chociaż mi na tym nie zależy.
    I pytam się, czy przerabianie konsol skraca żywotność/wydajność ?,
    bo wiadomo, każdy chce żyć jak najtaniej i jak najdłużej .
    I co możecie powiedzieć od siebie o Konsoli Xbox360 Elite.
    I gdzie najlepiej kupić konsole w Sklepie Renomowanym Tak Jak MediaMark RTVEUROAGD,
    czy lepiej jakiś poboczny sklep ?

Sorry jeżeli taki temat był gdzieś tam ale jestem świeży, a stronę znalazłem niedawno więc nie było czasu za bardzo czytać wszystkiego tylko przelotnie.

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. FokuSmok.

FokuSmok. Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Podziemie.
    Ja kupiłem na allegro xboxa 360 premium jasper z dyskiem 20 gb juz przerobiona za 900 zł razem z dostawą . Kupiłem z taki malym dyskiem bo nie bede gral na Live a duzy dysk mi nie jest potrzebny ;p.
    Tez nie mam kasy na gry wiec kupiłem odrazzu przerobioną , jak masz kupic to radze odrazu przerobioną taniej wyjdzie :)

4. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    UP:

Z całym szacunkiem ale za niewiele ponad 900zł to można już znaleźć Elite ;) Przepłaciłeś...

@TOPIC:

Hmm kup Elite Jasper i wg mnie poczekaj na iX LT a miesiąc pograj na Live - zobaczysz, ile daje frajdy granie online

5. FokuSmok.

FokuSmok. Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Podziemie.
    CZy ja wiem czy tak przepłaciłem do tego mam juz przerobioną iXem 1.61 + dostawa + 3 letnia gwarancja na to ze konsola sie nie przegrzeje :) .

6. Fedor

Fedor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    Nie, przerobienie konsoli nie skraca jej żywotności.
    Na Twoim miejscu kupiłbym na allegro jaspera nowego, przerobionego (749zł) i jak będziesz chciał, to dokupisz sobie dysk o dowolnej pojemności.

@FokuSmok.
    Gwarancję na 3 lata masz od Microsoftu na każdą konsolę na RROD, 2 lata na reszte. Przepłaciłeś.

7. SobiX

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    #Pablooo88 To powiadasz żeby kupić Elitę + Jakąś grę dostane ORG pograć przez miesiąc na XBL i zobaczyć z czym się je ?
    Ok. zabawa na miesiąc ale co dalej ? na dalsze gry nie stać mnie żeby od tak kupować po 200+ i grać na XBL płacąc 10 zł miesięcznie ... Czyli co polecacie jako posiadacze konsoli ?

I czy ten Jasper to dobre czy są lepsze ? bo ja jestem ciemny jak chodzi o konsole całe życie tylko na PC siedzę więc podzespoły w konsoli są dla mnie obce .

8. Fedor

Fedor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    Nie, przerobienie konsoli nie skraca jej żywotności.
    Na Twoim miejscu kupiłbym na allegro jaspera nowego, przerobionego (749zł) i jak będziesz chciał, to dokupisz sobie dysk o dowolnej pojemności.

@FokuSmok.
    Gwarancję na 3 lata masz od Microsoftu na każdą konsolę na RROD, 2 lata na reszte. Przepłaciłeś.

9. Pablooo88

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Jasper jest najlepszy

Znajdź mi wydania normalne gier za ponad 200zł

Masz 1300zł na konsolę itp a nie masz 80zł na grę którą potem wymienić...

Pograj najpierw na XBl i sprawdź

10. honor

honor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Po pierwsze nie musisz od razu kupować gier za 200zł, nie muszę chyba pisać ile jest używek wartych polecenia na allegro. Trochę starsze gry dające na prawdę wiele radości. Chyba, że chcesz koniecznie grać we wszystko po premierze to wtedy przeróbka. Moim zdanie nie warto przerabiać, przynajmniej od razu. Pograj sobie najpierw na Live, zabawa przednia. nie spodoba się to przerobisz. Pozostaje kwestia trudności w przerobieniu najnowszych modeli. Jasper jest najlepszy, praktycznie bezawaryjny, ostatni wyszła nawet nowsza, druga wersja jaspera. Z datami produkcji od sierpnia 2009.

11. SobiX

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    No ok wszystko pięknie na pewno spróbuje zagrać pierwszy raz na XBL .
    A to banowanie jak masz konsole przerobioną to oni mogą cię wychwycić tylko jak jesteś w necie czy jak byłeś na necie a przerobiłeś to nie mogą zbanować ?

#Pablooo88 Jak pisałem mogę wydać te 1300zł bo mam powód (8nastka) więc mam zastrzyk gotówki tylko dla siebie , nie mam takiej kasy na zabawy codziennie .

12. SobiX

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    A czemu tak wszyscy lubią kupować na Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy ? Ja za taką sumę kupując coś wole mieć koło siebie jak co serwis widzieć z kim współpracuję itp . Więc dla mnie Allegro i inne portale odpadają . To gdzie lepiej kupować konsole ? Empik, MM , RTV... ? czy lepiej poboczny sklep ?

13. claudii

claudii Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Olsztyn, Poland
    ja mam xboxa z carrefoura i nie narzekam. Licz się z tym że po przerobieniu tracisz gwarancję.

14. shibby20

shibby20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    a co ma miejsce kupna wspolnego z dzialaniem konsoli? kupujesz tam gdzie jest taniej. jak przerobisz konsole to nie bedzie mialo znaczenia czy kupiles w MM czy od kogos z allegro.

15. SobiX

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    Aha to zawnioskowałem z tej niestety krótkiej rozmowy że :

- Obojętnie gdzie kupisz będzie dobrze . A jak przerabiasz to "lotto" gdzie kupisz.
    - Wybrać XBOX 360 ELITE Farcon to będzie najlepiej.
    - Nie przerabiać od razu tylko z darmową grą pobawić się z miesiąc na XBOX LIVE.

CO możecie jeszcze od siebie dorzucić ?
    Ja też biorę Xboxa dla tego że w Listopadzie w przyszłym roku w Polsce ma być sprzedawane " Project Natal " ---> YouTube - E3 2009: Project Natal Xbox 360 Announcement bodajże do 300zł będzie kosztować ... Jeżeli tak będzie się grało jak w tym filmie (wyżej podanym) to będzie warto wydać te 3 stówki na taki gadżet :D no i można podczas dobrej zabawy schudnąć :p

16. shibby20

shibby20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    jak naped to liteon to poczekac na ixtreme LT.

powiedzialbym ze jasper jest lepszy od falcona bo mniej obciaza zasilacz (12.1A jak pamietam a falcon 14,6A). Dla porównania pierwsze xboxy podatne na rrod mialy ok 16A na zasilaczu.

17. Pablooo88

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Błąd. Najlepiej Jasper a nie Falcon

18. Hesperide

Hesperide Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Toruń
    SobiX, na Twoim miejscu poobserwowałbym oferty na allegro. Sam kupiłem Xboxa Elite bez dysku i pada ( i tak dokupie ale taniej wychodzi ) za 500zł, oczywiście Jasper. Czyli 500zł konsola, 90zł pad ( już kupiłem ) i około 220-240 dysk 120GB. Czyli za 800-840 zł na oko licząc można mieć już nówkę, ale musisz trafić ofertę :>. Ja z początku obserwowałem Arcade bo kasy dużo nie miałem, ale że elite był to kupiłem :D

19. jason.

jason. Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Falcon i tak w dużym stopniu wyeliminował rrod, ale skoro teraz jest już jasper to zdecydowanie kup jaspera. Co do przeróbki, wiadomo gry kosztują trzeba się nad tym zastanowić czy będziesz miał pieniądze na kupno nowych czy używanych.
    Posiadając przerobioną konsole, możesz grać na oryginałach jak i kopiach lecz na xbl lepiej się nie pokazywać a jednak granie online to zupełnie inny wymiar rozrywki.
    Skoro nie jesteś pewien co do Allegro poszukaj xboxa w chociażby MM teraz na święta jest chyba nawet jakaś promocja.

20. Raffcio

Raffcio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja tez mialem przerabiac konsole odrazu po zakupie ale nie gram az tak duzo - > pare starszych tytulow mam zamiar kupic - ok 40 - 50 zl a pirat mnie wyjdzie 25 zl wiec wole zostawic nieprzerobiona :) Szkoda mi gwarancji i XL a do tego dochodzi moje szczescie i podejrzewam ze zobaczylbym w niedlugim czasie czerwone diody :D Kup sobie Elite i nie przerabiaj narazie ;) Ja swoja kupilem w MM i musze dokupic jeszcze kabel pod monitor LCD bo na moim TV kineskopowym jest zly obraz...

21. siomal

siomal Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    Kup elite przerobioną. Ja mam od stycznia, gram na live, w "międzyczasie" przerabiałem na najnowszego iXtreme i żadnego bana narazie nie dostałem. 10 gier zassanych z Internetu z wypaleniem i kontem premium na rapidshare (3mies) kosztuje ok 100zł. Nie twierdzę, że stare tytuły są słabe, bo niektóre poprostu trzeba przejść (GoW1i2), ale fajnie gra się w nowe, a te kosztują. A o ile nie jesteś fanatykiem jakiejś konkretnej gry, to nieprzerabianie się nie kalkuluje w żaden sposób.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum