1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupowanie Kont Z grami Allegro

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez mesmeroo, Czerwiec 30, 2013.

1. mesmeroo

mesmeroo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam Jako że ostatnio kupiłem sobie dysk do xboxa to naszła mnie ochota na jakieś gry.
    Poszukałem sobie na allegro i znalazłem kilka ciekawych ofert:
    Dead Island , Left 4 Dead 2 (3346941528) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    Skyrim + Trials Evolution (3360588069) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    NEED FOR SPEED THE RUN PL (3344851398) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Mianowicie Tutaj kupuje tylko konta itp.
    Moje pytanie to czy niedostane bana od razu
    Jak to zrobić itp.
    Czy jak pobiorę te gry to będę mógł grać cały czas
    Jak zaloguje się np. u siostry na innym xboxie to mogę je pobrać z mojego konta czy konta tego kolesia ?
    I ogólnie proszę to opisać :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    szukaj na forum... odpowiedzi na Twoje pytania sa miliony

odrazu bana nie dostaniesz ale nie wykluczone ze nie dostaniesz go za jakis czas
    jak to zrobic to dostaniesz instrukcje od kolesia co kupisz konto
    tak bedzie mozna grac caly czas ale tylko na tej konsoli co masz pobrane po przeniesieniu licencji, na inna konsole juz tego nie pobierzesz bo licencje mozna przeniesc raz na chyba pol roku czy 3 miesiace, juz nie pamietam

Wczytywanie...

Poleć forum