1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupowanie kont z grami na alledrogo

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Skraaj, Październik 27, 2011.

1. Skraaj

Skraaj Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Na początek się przywitam, cześć - to mój pierwszy post :)

Przycisk szukaj niewiele mi pomógł więc zakładam nowy temat. Jeżeli mimo wszystko się powtarzam z pytaniem to mógłbym prosić link do tematu?

Wczoraj odkryłem, że na alledrogo można kupić za 20zł konto na którym są 2-3 gry i trochę dodatków. Szczerze mówiąc to jest straszliwie tanio i dlatego zastanawiam się jak to działa. Według opisu mam odzyskać tag gracza i przenieść licencje - tu się rodzi moje pytanie, bo przenosić licencje można raz na cztery miesiące (wg. pomocy MS), czy to raz to jest na konto czy na x'a? Tzn. Jeśli chciałbym przenieść na swojego xbox'a zawartość powiedzmy czterech kont to będę mógł to zrobić na raz czy po jednym koncie co cztery miesiące?

Zobaczyłem też przy okazji, że mam nieprzeniesione licencje ze swojego starego x360 i właśnie chciałem też to przenieść żeby nie musieć grać będąc podpiętym do xbla. Czy potem będę mógł te gry z kupionych kont też przerzucić ?

//Edit - dodam, że mam nieprzerobionego x360 i nigdy w żaden modding się nie bawiłem żeby móc dalej cieszyć się xbla, czy to też przez przypadek nie skończy się banem? Wiem, że pewnie dziecinne pytanie ale wolę je zadać.

2. Lotnik421 Xbox One

3. luksurface

luksurface Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Norway
    chodzi o to ze przenoszac licencje z danego konta, na inna konsole mozesz sciagac pliki z historii i grac na innej konsoli a przeniesc licencje z jednego konta na druga konsole mozna raz na 6 miesiecy. jesli nie przeniesiesz bedziesz musial miec wlaczony profil na drugim padzie zeby gra nie byla w wersji trial.

o ile kupujesz z pewnych zrodel konta ( takie na ktorych nie ma juz live'a ) bo sa i takie nie ma opcji zeby dostac bana. tylko zostaje pytanie ktore nalezy zadac sprzedajacemu kiedy byla przeniesiona licencja na innym xboxie.

Wczytywanie...

Poleć forum