1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupowanie MS Points

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Warmin, Lipiec 7, 2010.

1. Warmin

Warmin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Legnica
    Cześć, mam pytanie, mianowicie co sądzicie o zakupie MS Points'ów w sposób odzyskiwania ich z konta Silvera, czy to jest w 100% bezpieczne, potrzeba dwóch padów i co z ubrankami zapisują się tylko na te konto na, które zostały kupione czy na dysku z możliwością umieszczania ich na innych kontach?

Proszę o w miarę treściwą odpowiedź!

4000 MICROSOFT POINTS XBOX 360 LIVE ŚWIAT FOREVER (1102986348) - Aukcje internetowe Allegro

2. Lotnik421 Xbox One

3. sysek

sysek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łorsoł
    po co dwa pady do tego? punkty sa przypisane do konta.

4. thekrookers

thekrookers Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie ma ubranek i nie ma kupowania gierek z golda (chyba ze kupisz live gold)

5. Grzib

Grzib Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Górny Ślonsk
    a swoja droga to drogie tepunkty sa 4k punktow za 150zl (chodzi mi o te normalne)

6. Prz3mo

Prz3mo Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kłodzko
    Gdy kupisz konto po prostu w konsoli dajesz odzyskaj tag gracza i masz konto które posiada M$ pointy. Za to możesz kupić DLC, motywy i ogólnie wszystko wymienne w tej walucie lecz z ubranek dla avatara może korzystać tylko na tym koncie na którym kupiłeś je. DLC i reszta działa na wszystkich profilach.

Edit:
    @Up
    Czy a wiem czy takie drogie. Średnio porządne DLC kosztuje kolo 1200 MSP czyli około 50 zł ( Czyli średnio taka jaka jest różnica między zwykłą edycją gry a GOTY bądź wydaniem specjalnym jak np ST The Force Unleashed Ultimate sith edition)

7. ediskrad17

ediskrad17 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    link:

Xbox.com | Join - Join Xbox LIVE

@ thekrookers wynika z tej tabelki więc, że wystarczy konto Silver żeby kupować DLC - dodatki do gier podobnie jak i same gry.

ja właśnie chcę ściągnąć DLC do Resident Evil 5, a mam tylko konto LIVE Silver, więc prosiłbym o potwerdzenie czy da się.

jeszcze mam drugie pytanie odnośnie punktów US / EU :
    teoretycznie powinienem jako osoba z Polski kupić punkty EU, ale konto live (adres email oraz ustawienia konsoli) mam ustawione na USA, że niby mieszkam w Stanach Zjednoczonych. więc wydaje mi się, że powinienem kupić punkty dla US. pewności nie mam, bo jeszcze nie kupowałem nigdy Microsoft Points, prosiłbym więc żeby ktoś mi doradził żebym nie wyrzucił kasy niepotrzebnie.

8. MOSZEUSZ

MOSZEUSZ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Właśnie nie dawno kupiłem takiego "rodzaju" punkty i nie było żadnych problemów. Padów dwóch Ci nie potrzeba. Ubranka dla avatarów są tylko dla tego konta na którym zostały kupione.

9. Prz3mo

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kłodzko
    Jeżeli kupujesz pkt w postaci konta na allegro to nie ma problemu bo to są gotowe pkt i kupując na tym koncie masz dostępne też na swoim niezależnie od regionu.
    Co do pkt w formie zdrapce ( czyli tych oryginalnych) to muszą być na konto jakie masz ( zarejestrowany kontynent.

10. ediskrad17

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    co to znaczy "punkty w postaci konta na allegro" ? ja tam widziałem tylko te zdrapki na aukcji ... możesz mi dokładnie wytłumaczyć gdzie i jak na Allegro jest coś takiego ?

11. Prz3mo

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kłodzko
    Link
    Na allegro kupujesz gotowe konto na którym zawarte jest 4000 M$ points i możesz kupywać za to DLC i wszystko poza ubraniami dla avatara, a później korzystać z tego na swoim koncie. Ja np kupiłem sobie dodatki do Mass Effect 2 Kasumi stolen memory i overload.

12. ediskrad17

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    fajnie, dzięki.
    jeszcze tylko prosiłbym o potwierdzenie, że konto Silver w zupełności wystarcza żeby za MS points kupować i pobierać bonusowe etapy DLC do gier.
    acha i drugie pytanie - czy te punkty ze zdrapek trzeba wykorzystać w jakimś określonym czasie ? czy może mogą sobie leżeć np tylko w 50 % wykorzystane przez dowolny okres czasu (zmagazynowane na karcie lub wirtualnie) ?

13. promi

promi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Tak takie konto wystarcza aby kupić dlc, gry arcade itp.
    Punkty powinno się wykorzystać jak najszybciej, gdyż są one kupowane na kradzione dane z kart kredytowych:(
    Obecnie nie ma konsekwencji używania tych kont, ale co będzie w przyszłości to nikt nie wie, w końcu punkty te są kupowane za kradzione pieniądze.
    Takie konta 8000MSP można kupić już za 12$.
    Moralnej kwestii zakupu tych kont nie poruszam.

14. ediskrad17

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    acha, ok. ale te punkty z kart zdrapek można użytkować już normalnie bez jakiegokolwiek pośpiechu ?

15. promi

promi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Punkty ze zdrapek są legalne, nigdy nie przepadają. Należy jedynie pamiętać, że są dwa typy tych zdrapek na Amerykę północną i Europę, należy wybrać te na które ma się zarejestrowane konto live.

16. pablokks

pablokks Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czy gamer pictures i themes kupione za punkty z takiego konta beda dzialac tylko na tym koncie jak ubrania dla avatara czy bede mogl z nich korzystac takze na swoim?

17. pavlo28

pavlo28 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lubin
  18. Sereczek

Sereczek V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    Trzeba tylko zaznaczyć że prędzej czy później te punkty na pewno znikną jak się ich nie wykorzysta. Mówię o kontach z punktami a nie o zdrapkach.

19. siemach

siemach Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ściągnąłem dodatkowe mapy do mw2 na koncie z punktami, wrócilem do mojego głównego konta i nie widzę tych mapek, co mam zrobić aby można było je używać na głównym koncie ?

20. sebpl

sebpl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wolsztyn
    Włącz grę. One są i działają.

EDIT: Ja ma problem innej natury - chciałem pobrać dodatki do COD WaW, ale jest blokada regionalna. Słyszałem o VPN ale ja mam router i nie wiem co teraz.

21. Bansuj

Bansuj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tczew
    Te mapy MW2 masz w trybach "Pakiet Stymulacyjny" i "Odrodzenie".

Wczytywanie...

Poleć forum