1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupowanie pojazdów

Temat na forum 'GTA V' rozpoczęty przez Spodniuszek, Wrzesień 25, 2013.

1. Spodniuszek

Spodniuszek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Mam pytanie, czy jak kupie łódż, samolot, helikopter lub samochód to wiem że się pojawi w kupionym lądowisku, doku itp. Ale czy jak wejdę powiedzmy w zakupioną łódź i popłyne sobie i gdzieś ją zostawie, to czy ona mi się odnowi na moim doku? Bo bez sensu jest wydać 2 mln na jakiś pojazd i gdzieś go zgubić, i czy on przepadnie?

Proszę o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. COPROB0

COPROB0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Oslo, Norway, Norway
    Tak, dostajesz wiadomość e-mail po zakupie pojazdu z namiarami gdzie został odstawiony.

4. Spodniuszek

Spodniuszek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ale jak go zgubie po zakupie to on mi się odnowi w miejsciu odradzania?

5. iwan89

iwan89 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdynia
    Jak wygląda sytuacja po zakupie czołgu? Bo sprawdzałem Michaelem, ale czołgu nie było ani w garażach ani w hangarze na lotnisku Los Santos. Sprawdzałem po tym jak dostałem info, że pojazd został już dostarczony. Czy więc Michaelem i Franklinem da się kupić czołg czy to tylko strata pieniędzy bo on się nigdzie i tak nie pojawia? Wiem, że w przypadku Trevora pojawia się on w hangarze na pustyni, ale mam tam myśliwiec.

6. MasterBarti

MasterBarti Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Kupiłem czołg Michaelem i był w hangarze na lotnisku. Wsiadłem, robiłem demolkę aż mi wybuchł i zginąłem. Wróciłem na lotnisko i był dalej w hangarze. To samo tyczy się samolotów i helikopterów, nie wiem jak z autami i łodziami ale chyba będzie tak samo.

7. sakson

sakson Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Samochód jak nie pojawi sie w garażu ponownie to jwst zapewne na policyjnym parkingu

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalk 4

Wczytywanie...

Poleć forum