1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupowanie w MarketPlace

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez VenoVel, Luty 6, 2011.

1. VenoVel

VenoVel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam mam do was pytanie odnosnie kupowania gier arcade w marketplace. Nie wiem jeszcze jaka kupic bo mam tylko 800msp ale czy zeby otrzymac mozliwosc pobrania jej musze wpisywac wszystkie moje dane ? Pytam poniewaz sa tam pytania odnosnie imie nazwisko ulica itp dlatego pytam. Czy wszystko trzeba wypelnic i nie pociaga to za soba zadnych dodatkowych oplat?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Marydson

Marydson Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubaczów
    nie pociaga dodatkowych oplat :)

4. VenoVel

VenoVel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A to ok. Dzieki za odp. ;) Pozdrawiam

edit.
    a dane powinny byc prawdziwe czy nie bo nie ukonczylem jeszcze 18 lat . dopiero za miesiac ;D

5. kubax360

kubax360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zgierz
    olej dane chyba ze chcesz zarejestrowac karte kredytową, kiedyś nie było LIVE na PL to ludzie mieli przykładowe adresy z wikipedii i google ;]

6. Antek22

Antek22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bielsko
    @ do zalozyciela,sory za offtop:jesli masz te punkty na podtsawowym koncie,wydaj je lepiej na jakies ubranka dla avatara,bo z innych tanich kont kupisz se gry,a ubran nie :) oczywiscie o ile Ci zalezy na jego wygladzie :D

7. pastol

pastol Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema. Powiedzcie mi jak kupie sobie te konto na allegro z 6000ms points, to jak za to kupic gry? Bo jak patrzylem na stronie xboxa i wszedlem w marketplace to wszystkie gry byly w cenach zlotowkowych np 169.90 a nie za mspoints. Kiedy to mozna za te punkty kupic ?

8. kubax360

kubax360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zgierz
    zawsze mozna za punkty kupic, wchodzisz w daną gre jak masz ze kosztuje 169,90 to naciskasz X na padzie. Na dole małym druczkiem masz napisane zeby zmienic metodę płatnosci na MSP.

9. pastol

pastol Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok. A trzeba wypelniac tam jakies dane o platnosci? Bo np. na stronie tam wyskakuje taka tabelka do wypelnienia ? A te gry co sie sciagnie to sa normalne pelne oryginalne tylko, ze bez plyty dzialaja ?

10. necroTERROR1ZER

necroTERROR1ZER Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kingston
    Wszystko dziala mozesz nawet te konta przenosic na rynek polski i scigac inne hity jak dla mnie bomba.Masz gre ktora w sklepie kosztuje 169 za niecale 20 zl, roznica polega na tym, ze nie posiadasz pudelka tylko tyle.Pudelka tylko nie potrzebnie zajmuja miejsce :D

Wczytywanie...

Poleć forum