1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

kupowanie w necie Designer Slave

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez tekk, Marzec 4, 2009.

1. tekk

tekk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    hej,
    chciałam się dowiedzieć jak mogę coś kupić w necie (dokładnie to chodzi mi o ciuchy bo mam dosyć wielkich babcinych jeansów Nico, a z tego co wiem to mam już odblokowane wszystkie sklepy).
    na stronie GTASite.pl - GTA, GTA4, Grand Theft Auto, Vice City, GTA San Andreas, Duży Download GTA 4! znalazłam:
    "Designer Slave
    Strona www:
    Rockstar Games: Grand Theft Auto IV
    Sklep internetowy oferujący świetne, markowe ubrania. Jeżeli jesteś zmęczony kupowaniem produktów kiepskiej jakości, to koniecznie musisz zajrzeć na tą stronę. Można na niej zakupić świetne markowe ciuchy. Oczywiście, jeżeli Twój portfel nie ma nic przeciwko drobnej diecie odchudzającej... "
    byłam na tej stronie i tam nie mam pojęcia co kliknąć. wicie może jak? z góry dzięki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. vieron

vieron Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dołączam się do prośby, odświeżając w ten sposób temat. ;)

4. Slighty

Slighty Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    PL
    Nie da się kupować przez neta chyba, że sądzisz też iż można kupować na stronie : Rockstar Games: Grand Theft Auto IV

"W tym sklepie internetowym zakupisz... dziecko. No wiem, brzmi dziwnie, ale nie wińcie mnie za to, bowiem to wymysł Rockstara, nie mój. Tak więc możesz zakupić dziecko, jeżeli nie chcesz marnować czasu i odczuwać stresu związanego z ciążą. Koniec z dziewięcioma miesiącami bez seksu, alkoholu i narkotyków. Teraz możesz zamówić dziecko na jakie masz ochotę - wybierzesz dokładnie jakie chcesz - do wyboru masz m.in kolor skóry czy też cechy charakteru. Yhm... może któraś z pań się skusi...?
    "

;d

Wczytywanie...

Poleć forum