kupowanie w necie Designer Slave

tekk

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
hej,
chciałam się dowiedzieć jak mogę coś kupić w necie (dokładnie to chodzi mi o ciuchy bo mam dosyć wielkich babcinych jeansów Nico, a z tego co wiem to mam już odblokowane wszystkie sklepy).
na stronie GTASite.pl - GTA, GTA4, Grand Theft Auto, Vice City, GTA San Andreas, Duży Download GTA 4! znalazłam:
"Designer Slave
Strona www:
Rockstar Games: Grand Theft Auto IV
Sklep internetowy oferujący świetne, markowe ubrania. Jeżeli jesteś zmęczony kupowaniem produktów kiepskiej jakości, to koniecznie musisz zajrzeć na tą stronę. Można na niej zakupić świetne markowe ciuchy. Oczywiście, jeżeli Twój portfel nie ma nic przeciwko drobnej diecie odchudzającej... "
byłam na tej stronie i tam nie mam pojęcia co kliknąć. wicie może jak? z góry dzięki.
 

vieron

Użytkownik
Użytkownik
Dołączam się do prośby, odświeżając w ten sposób temat. ;)
 

Slighty

Użytkownik
Użytkownik
Nie da się kupować przez neta chyba, że sądzisz też iż można kupować na stronie : Rockstar Games: Grand Theft Auto IV

"W tym sklepie internetowym zakupisz... dziecko. No wiem, brzmi dziwnie, ale nie wińcie mnie za to, bowiem to wymysł Rockstara, nie mój. Tak więc możesz zakupić dziecko, jeżeli nie chcesz marnować czasu i odczuwać stresu związanego z ciążą. Koniec z dziewięcioma miesiącami bez seksu, alkoholu i narkotyków. Teraz możesz zamówić dziecko na jakie masz ochotę - wybierzesz dokładnie jakie chcesz - do wyboru masz m.in kolor skóry czy też cechy charakteru. Yhm... może któraś z pań się skusi...?
"

;d
 

Do góry Bottom